AMD Ultimate Tech Upgrade برای جایگزینی Intel Extreme Tech Upgrade در کانال YouTube LinusTechTips

منبع:

[Linus Tech Tips] بزرگترین حامی ما خارج شد – نمایش WAN 10 فوریه 2023 (219,640 بازدید)

منبع

گروه رسانه‌ای لینوس دیگر ویدیوهای ارتقاء شدید اینتل را تولید نخواهد کرد، زیرا اسپانسر آن را کنار می‌کشد.

LTT هرگز فاش نکرده است که اینتل چقدر برای محتوا پرداخت کرده است، اما تنها با بودجه ارتقاء، 120 هزار دلار جمع آوری کرده است که شامل قرارداد حمایت مالی و درآمد تبلیغاتی نمی شود.

شما می توانید تمام ویدیوهای Intel Extreme Update را تماشا کنید اینجا.

اینتل با لینوس همکاری کرد تا 24 ویدیو بسازد که مجموعا 87 میلیون بازدید داشته است. لینوس ادعا می کند که این حمایت 2 سال پیش آغاز شد و برای همه طرف های درگیر نسبتا موفق بوده است.

ویدیوی زیر دارای مهر زمانی است

لینوس سباستین تایید کرد که سری بسیار محبوب Intel Extreme Upgrade به پایان رسیده است. اینتل دیگر با LTT (Linus Tech Tips) برای این نوع محتوا همکاری نخواهد کرد. مالک تایید کرد که AMD با معرفی سری “Ultimate Tech Upgrade” خود که به زودی شروع به کار می کند، فرمت را در اختیار خواهد گرفت.

Intel Extreme Upgrade فرمت ساده ای داشت که به هر کارمند LTT بودجه ای 5 هزار دلاری برای یک رایانه شخصی جدید می داد. در نهایت، این بودجه شامل دستگاه‌ها و محصولات دیگری می‌شد که به راحتی به بازی رایانه شخصی متصل بودند، اما به هر فردی فرصتی داد تا خود را به مخاطبان رو به رشد LTT معرفی کند.

اینتل قرارداد ارتقای افراطی LTT را کنار می‌زند، AMD مسئولیت آن را بر عهده می‌گیرد

برخلاف اینتل که هنوز پردازنده‌های گرافیکی پیشرفته ارائه نمی‌کند، AMD ممکن است درخواست کند که پردازنده‌های Ryzen و پردازنده‌های گرافیکی Radeon آن‌ها به طور انحصاری برای ارتقای فناوری نهایی استفاده شوند، اما جزئیات معامله هنوز فاش نشده است.

Intel Extreme Tech Upgrade، منبع: Linus Tech Tips

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر