AMD The Last of Us Part I را با پردازنده‌های گرافیکی Radeon RX 7900 و RX 6000 همراه می‌کند

AMD Radeon The Last of Us Part I، منبع: AMD

بسته بازی جدید AMD Radeon به زودی

منبع: خریدار

منبع

بسته جدید به دنبال آخرین تبلیغی است که در 4 فوریه به پایان رسید. گیمرها می توانستند بازی هایی مانند The Callisto Protocol و Dead Island 2 را دریافت کنند، اما این تبلیغ فقط برای سری Radeon RX 6000 بود. بسته جدید دارای تمام پردازنده‌های گرافیکی Radeon مبتنی بر معماری RDNA2 و RDNA3 است.

The Last of Us Part I یک بازی اکشن و ماجراجویی پسا آخرالزمانی است که توسط Naughty Dog توسعه یافته و در سال 2013 برای پلی استیشن 3 منتشر شده است و بعداً برای پلی استیشن 4 بازسازی شده است. این بازی در تاریخ 28 مارس به طور رسمی برای رایانه های شخصی عرضه می شود. سازنده هنوز سیستم مورد نیاز این بازی را تایید نکرده است.

مثل همیشه، فقط خرده فروشان منتخب در تبلیغات شرکت خواهند کرد و فقط خریدهایی که پس از پخش عمومی بسته نرم افزاری انجام می شود (که در زمان نگارش این مطلب صادق نیست). اگر قصد خرید یکی از پردازنده‌های گرافیکی Radeon را داشتید، اکنون دلیل خوبی برای صبر کردن وجود دارد.

این شرکت قرار است تبلیغ جدیدی را با ویژگی The Last of Us Part I برای پردازنده‌های گرافیکی Radeon راه‌اندازی کند.

باندل بازی جدید شامل Radeon RX 7900 XTX، RX 7900 XT و تمامی پردازنده‌های گرافیکی Radeon RX 6000 (بله حتی RX 6400) خواهد بود. با وجود اینکه هنوز هیچ اطلاعات رسمی از سوی AMD وجود ندارد، تبلیغ جدید اکنون توسط برخی از خرده فروشان تایید شده است. این معمولاً نشان می دهد که بسته نرم افزاری خیلی زود شروع می شود، اما در عین حال نمی توانیم مدت زمان ماندگاری آن را تأیید کنیم زیرا شرایط و ضوابط هنوز منتشر نشده است.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر