AMD Ryzen 9 7950X یک هفته قبل از عرضه در چین در حال فروش است

همانطور که مشخص است، خرید یک واحد خرده فروشی این پردازنده تنها با 5999 RMB (856 دلار آمریکا) امکان پذیر است، که ممکن است برای یک CPU 699 دلاری قیمت بالایی به نظر برسد، اما دوباره، این فرصتی برای خرید است. خیلی زودتر از زمانی که قرار است راه اندازی شود.

دلیلی برای انتظار برای تحریم فروش وجود ندارد، رایزن 7000 قبلاً در چین فروخته شده است.

البته خرید این پردازنده بدون مادربرد چندان منطقی نیست، زیرا قرار است هر دو سری X670 و Ryzen 7000 به صورت همزمان و به احتمال زیاد با قیمت بهتری عرضه شوند. نه به فقدان پشتیبانی رسمی درایور، گارانتی مشکوک یا مهمتر از آن عدم اطمینان از نحوه خرید این پردازنده ها توسط فروشنده اشاره کنیم.

منبع: Goofish (Mobile App) از طریق Wccftech

منبع

گیمرهای چینی می توانند نسل بعدی پردازنده AMD خود را از پلتفرم Goofish Taobao دریافت کنند. این سایت دست دوم و بازار سیاه اغلب با نمونه های مهندسی اینتل که قبل از راه اندازی به فروش می رسد مرتبط است. این بار، پردازنده‌ی مرکزی Ryzen 9 7950X پرچم‌دار AMD را بیش از یک هفته قبل از عرضه به فروش می‌رسانیم.

AMD Ryzen 9 7950X در حال فروش در چین، منبع: Goofish

AMD Ryzen 9 7950X در حال فروش در چین، منبع: Goofish

به طور رسمی، سری Ryzen 7000 دسکتاپ با معماری Zen4 در تاریخ 27 سپتامبر عرضه می شود. یک روز زودتر، AMD در نظر دارد تحریم بررسی ها را لغو کند، که اولین باری است که عملکرد Zen4 را از منتقدان مستقل می آموزیم.

AMD Ryzen 9 7950X برای گرفتن عرضه شد

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر