AMD Radeon RX 7900 XT به کمترین قیمت، 699 دلار در MicroCenter با پیکاپ در فروشگاه رسید.

در حال حاضر، هیچ خرده‌فروش دیگری Radeon RX 7900 XT را با این قیمت عرضه نمی‌کند، اما هفته‌ها است که به طور پیوسته کاهش یافته است. متأسفانه، حتی MicroCenter هنوز هیچ معامله ای روی کارت پرچمدار RX 7900 XTX انجام نمی دهد، اما این ممکن است فقط یک موضوع زمان باشد. علاوه بر این، با کاهش قیمت XT SKU به زیر 700 دلار، مدل آینده RX 7800 XT تقریباً مطمئناً قیمت کمتری خواهد داشت.

MicroCenter اکنون Radeon RX 7900 XT را با قیمت 699 دلار فقط با پیکاپ در فروشگاه ارائه می دهد.

یکی از بزرگ‌ترین خرده‌فروش‌های ایالات متحده در حال انجام معامله بر روی کارت گرافیک AMD Radeon RX 7900 XT است. به نظر می رسد، گیمرهایی که نزدیک به فروشگاه های MicroCenter زندگی می کنند، اکنون می توانند Radeon RX 7900 XT را با قیمت 699 دلار خریداری کنند، که بدون شک، قیمت بسیار خوبی برای این کارت گرافیک AMD است.

منبع: میکرو سنتر

در اوایل این هفته، RX 7900 XT برای مدت کوتاهی با قیمت 719 دلار از طریق آمازون در دسترس بود، اما این پیشنهاد اکنون منقضی شده است. قرارداد جدید MicroCenter در واقع حتی پایین تر است، اما تنها مشکل عدم وجود گزینه حمل و نقل است. گیمرها فقط می توانند این کارت گرافیک را از طریق پیکاپ در فروشگاه خریداری کنند.

RX 7900 XT که در ابتدا با قیمت 899 دلار عرضه شد، به تازگی 200 دلار کاهش یافته است.

با تشکر فراوان از JayHawk Phrenzie برای راهنمایی!

منبع

قیمت منتخب مدل های RX 7900 XT در پرداخت، منبع: MicroCenter

آنچه باید به آن توجه شود این است که قیمت پایین تر فقط در سبد خرید نمایش داده می شود، بنابراین باید ابتدا فروشگاه را انتخاب کنید و در هنگام تسویه حساب قیمت را بررسی کنید. ما تأیید کردیم که این قیمت برای مدل‌های سفارشی مرجع PowerColor و Hellhound اعمال می‌شود.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر