AMD FidelityFX Super Resolution 2.2 “Test Feature” برای 3DMark اکنون در دسترس است

این معیار بر اساس تست Speed ​​Way با ردیابی پرتو غیرفعال است. طبق توضیحات رسمی، آزمایش دو بار اجرا می‌شود، ابتدا با وضوح بومی با فعال کردن موقتی ضد aliasing (TAA) و سپس با وضوح پایین‌تر و با حالت انتخابی FSR2. سپس این ابزار اطلاعاتی در مورد نرخ فریم در هر حالت و میزان تفاوت FSR2 در یک سیستم خاص ارائه می دهد.

3DMark اکنون تست AMD FSR2 را ارائه می دهد

منبع: AMD از طريق TechPowerUP

منبع

تست ویژگی 3DMark AMD FSR2، منبع: AMD

تست 3DMark بر اساس FSR 2.2 است، یک راه حل ارتقاء مقیاس منبع باز که با پردازنده های گرافیکی AMD، NVIDIA و Intel کار می کند. کاربران اکنون می توانند میزان کارآمدی این تکنیک با وضوح فوق العاده را روی سخت افزار خود آزمایش کنند. این نرم افزار از پروفایل های مختلف با کیفیت FSR2 و همچنین رزولوشن ها پشتیبانی می کند. علاوه بر این، این نرم افزار با یک ابزار مقایسه جانبی ارائه می شود که مقایسه ای بین FSR و وضوح رندر بومی ارائه می دهد.

تست ویژگی FSR2 اکنون به عنوان یک به روز رسانی رایگان برای همه دارندگان نسخه های پیشرفته و حرفه ای 3DMark در دسترس است. تنها استثناها، خریدهایی هستند که قبل از 12 اکتبر 2022 انجام شده‌اند. این کاربران باید ارتقایی بخرند که معیار Speed ​​Way و تست FSR2 را باز کند.

AMD FSR2 سرانجام به NVIDIA DLSS و Intel XeSS در نرم افزار 3DMark پیوست. هر یک از این فناوری‌های افزایش مقیاس زمانی، اکنون «تست ویژگی» خود را دارند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر