AMD پلاگین FidelityFX Super Resolution 2.2 را برای Unreal Engine منتشر کرد

پلاگین AMD FSR 2.2 برای Unreal Engine منبع: VideoCardz

FSR 2.2 مدیریت ارواح را بهبود می بخشد، به خصوص در اشیاء با حرکت سریع. طبق گفته‌های AMD، 2.2 همچنین دارای پیشرفت‌هایی برای کاهش مصنوعات گازدار در حین انحراف‌ها است (جایی که یک شی که قبلا مسدود شده قابل مشاهده است). به طور کلی، 2.2 یک ارتقاء و نقطه عطف مهم برای قبل از اینکه شرکت تمرکز خود را به FSR 3 در اواخر سال جاری تغییر دهد، است.

منبع: GPUOpen

منبع

حدود دو هفته پیش، AMD یک کد منبع برای فناوری ارتقاء مقیاس FSR 2.2 خود منتشر کرد. آخرین نسخه حداقل دو ماه است که با بازی هایی مانند Forza Horizon 5 در دسترس است، اما AMD به زمان بیشتری برای آماده سازی اسناد و آزمایش پلاگین ها برای استفاده گسترده تر نیاز داشت. با افزونه Unreal Engine FSR 2.2 که به تازگی منتشر شده است، بازی‌سازان بیشتری می‌توانند آخرین نسخه FSR را با چند کلیک اضافه کنند.

پلاگین AMD FSR 2.2 اکنون برای Unreal Engine در دسترس است

AMD اعلام کرد که اکنون بیش از 250 بازی دارای FSR 1 یا FSR 2 هستند. این تعداد شامل بازی های موجود و آینده می شود. از این تعداد، 110 عنوان از FSR 2 پشتیبانی می‌کنند. البته افزونه Unreal Engine روند پذیرش را تسریع می‌کند، اما این پلاگین عمدتاً برای توسعه‌دهندگان بازی‌های مستقل و بدون پشتیبانی مستقیم از AMD مورد هدف قرار می‌گیرد.

همانطور که وعده داده بود، AMD اکنون جدیدترین کتابخانه FSR را به عنوان یک پلاگین برای بازی های Unreal Engine منتشر کرده است.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر