AMD ممکن است در حال برنامه ریزی یک چیپست مادربرد حتی ارزان تر A620 باشد

HKEPC انتظار دارد که مادربردهای A620 یا با ماژول Promontory 21 راه اندازی شوند، همان موردی که قبلاً در سری B650/X670 استفاده می شود، یا یک چیپست جدید Promontory 22 که برای اولین بار ذکر می شود.

سری چیپست AMD 600 منبع: AMD

مادربردهای AMD A620 قبلاً در پرونده EEC در این ماه ظاهر شده اند، اما تاکنون هیچ اطلاعاتی در مورد زمان عرضه چنین مدل هایی وجود ندارد. این برد احتمالاً پشتیبانی محدودی از استاندارد جدیدتر PCIe Gen5 و ویژگی‌های اورکلاک غیرفعال خواهد داشت.

منبع: HKEPCمنبع

نسخه دوم قرار است بعداً در دسترس قرار گیرد، اما گفته می شود که همان مشخصات چیپست اصلی A620 را ارائه می دهد که قرار است ابتدا عرضه شود. هر دو چیپست PROM21 و PROM22 احتمالاً قابلیت های یکسانی را ارائه می دهند، اما A620 که محدودترین چیپست از سری 600 است، به طراحی پیچیده ای مانند بردهای پیشرفته نیاز ندارد. این بدان معنی است که AMD این شانس را دارد که با چیپست به روز شده، عملکردهای استفاده نشده را از سیلیکون به طور کامل حذف کند.

لطفا توجه داشته باشید که این پست با عنوان a برچسب گذاری شده است شایعه.

مادربردهای AMD A620 برای دریافت دو چیپست

دو نسخه از تراشه AMD A620 وجود خواهد داشت که در ابتدا از تراشه «پرومانتوری 21» استفاده می شود و تراشه جدید A620 (پرومانتوری 22 ??) بعدا با همین مشخصات روانه بازار خواهد شد.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر