AMD شریک انحصاری رایانه شخصی Bethesda برای پشتیبانی Starfield، FSR2 در هنگام راه اندازی خواهد بود

Bethesda تایید نکرد که آیا این بازی دارای فناوری هایی از NVIDIA یا Intel مانند DLSS یا XeSS است یا خیر. این بازی در حال حاضر قرار است در تاریخ 6 سپتامبر برای Xbox Series S|X و رایانه های شخصی عرضه شود.

[AMD] AMD شریک انحصاری PC Starfield است (5024 بازدید)

الزامات بازی گرافیک های Radeon RX 6800XT یا GeForce RTX 2080 را همانطور که توصیه می شود ذکر می کند، اما بازی باید حداقل با گرافیک های Radeon RX 5700 و GTX 1070 Ti کار کند. جالب اینجاست که Starfield به دیسک حالت جامد (SSD) و 125 گیگابایت فضا نیاز دارد.

با این وجود، این یک همکاری مهم برای AMD برای یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال 2023 در سال جاری است.

علاوه بر این، تایید شده است که Starfield در روز اول از FidelityFX Super Resolution 2 پشتیبانی خواهد کرد، که یک اعلامیه مهم است، اما با توجه به اینکه AMD باید نسخه جدیدتری از ارتقاء خود را در این مرحله منتشر می‌کرد، ناامیدکننده است.

منبع: AMD via تام وارن، Wccftechمنبع

امروز، AMD و Bethesda Softworks یک همکاری انحصاری را اعلام کردند که بهینه‌سازی‌های قدرتمند و ویژگی‌های گرافیکی را برای Starfield، اولین دنیای جدید در بیست و پنج سال گذشته توسط توسعه‌دهندگان بازی افسانه‌ای Bethesda Game Studios، به ارمغان می‌آورد.

– AMD

AMD و Bethesda برای راه اندازی Starfield با هم متحد می شوند

علاوه بر این، گیمرها می‌توانند از ویژگی‌ها و فن‌آوری‌های پیشرفته AMD که تجربه بازی واقعاً همه‌جانبه‌ای را ارائه می‌کنند، از جمله فناوری ارتقاء مقیاس بین پلتفرم پیشرفته AMD FidelityFX Super Resolution 2 استفاده کنند.

این شرکت اعلام کرده است که یک شریک راه اندازی انحصاری برای بازی اکتشافی علمی تخیلی آینده Starfield خواهد بود.

برای تجلیل از این همکاری، تاد هاوارد، مدیر اجرایی بازی Starfield، به AMD SVP & GM، Computing and Graphics Group، Jack Huynh پیوست، در ویدئویی که نشان می‌دهد چگونه این مشارکت با ارائه یک تجربه همه‌جانبه و تحول‌آفرین در Starfield، گیمرها را هیجان زده و خوشحال می‌کند.

جهان وسیع ایجاد شده توسط توسعه دهندگان Starfield به زودی با استفاده از فناوری AMD بهبود خواهد یافت. AMD و Bethesda با هم کار می کنند تا در زمان عرضه، فناوری های گرافیکی پیشرفته ای را برای بازی ارائه کنند.

این همکاری توسط تاد هاوارد (مدیر بازی استارفیلد) و جک هوین (AMD GM از CGG) اعلام شد و تأیید کرد که بازی در زمان عرضه برای سری‌های Ryzen 7000 و Radeon 7000 بهینه‌سازی خواهد شد.

پیش از عرضه این عنوان مورد انتظار در 6 سپتامبر، AMD و Bethesda از نزدیک با یکدیگر همکاری می کنند تا عملکرد استثنایی و تصاویری خیره کننده را به دنیای گسترده Starfield در کنسول های Xbox و همچنین رایانه های شخصی بازی مجهز به پردازنده های Ryzen 7000 ارائه دهند. و گرافیک Radeon 7000 Series.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر