AMD رویداد پخش زنده Radeon 7000 (RDNA3) را برای 3 نوامبر اعلام کرد

این نمایش در ساعت 13:00 به وقت محلی در روز پنجشنبه 3 نوامبر در کانال YouTube AMD پخش می شود. چند ساعت پس از پایان رویداد می توان به پخش مجدد آن در AMD.com/Radeon دسترسی داشت.

در تاریخ 3 نوامبر در ساعت 4 بعد از ظهر به وقت شرقی به ما بپیوندید تا «با هم پیش می‌رویم_بازی»، اولین پخش زنده برای رونمایی از نسل بعدی گرافیک‌های AMD.

در تاریخ 3 نوامبر، AMD میزبان یک استریم زنده به نام “با هم پیشرفت می کنیم_بازی، ادامه اوت “با هم پیش می رویم_رایانه های شخصیرویداد اختصاص داده شده به سری AMD Ryzen 7000. رویداد GPU احتمالاً با ارائه مهم‌ترین اطلاعات در مورد سری جدید Radeon مانند نام محصول، طراحی و عملکرد، همین روند را دنبال خواهد کرد. این شرکت همچنین باید تاریخ دقیق عرضه و قیمت را تأیید کند.

پخش زنده AMD Radeon 7000 اکنون به طور رسمی در 3 نوامبر انجام می شود

منبع: AMDمنبع

این رویداد برای ساعت 1 بعد از ظهر PDT برنامه ریزی شده است، که کمی دیرتر از حد معمول است. این بدان معناست که طرفداران Radeon از سمت شرق جهان باید برای تماشای این بازی زودتر از خواب بیدار شوند:

  • به وقت اروپای مرکزی: 21:00
  • چین (پکن): 04:00 صبح
  • استرالیا (سیدنی): 7:00 صبح

AMD (NASDAQ: AMD) امروز “با هم ما advance_gaming” را اعلام کرد، یک رویداد پخش زنده برای رونمایی از نسل بعدی گرافیک های AMD Radeon™. مدیران AMD جزئیاتی در مورد معماری جدید AMD RDNA™ 3 با کارایی بالا و کم مصرف ارائه خواهند کرد که سطوح جدیدی از عملکرد، کارایی و عملکرد را به گیمرها و سازندگان محتوا ارائه می دهد.

به نظر می رسد عبارت در اعلامیه اصلی RDNA3 نادرست بوده است. AMD امروز تایید می کند که در این تاریخ یک پخش زنده با رونمایی از محصول وجود خواهد داشت، اما متاسفانه، چیزی در مورد “راه اندازی” نمی گوید.

با توجه به شایعات، عرضه واقعی محصول باید تا پایان نوامبر انتظار می رود، بنابراین درست قبل از فصل فروش تعطیلات. AMD به احتمال زیاد ابتدا سری علاقه مندان به Radeon 7900 را معرفی خواهد کرد و محصولات رده بالا و میان رده را بعدا معرفی خواهد کرد.

گیمرها، سازندگان و علاقه مندان…

🔴به کانال AMD YouTube وارد شوید و برای یادآوری ایمیل ثبت نام کنید: pic.twitter.com/853Timt3BU

AMD Radeon RX 6000 Series (RDNA2)، منبع: AMD

AMD میزبان رویداد Livestream برای رونمایی از AMD RDNA 3 Graphics Generation خواهد بود

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر