AMD درایور Radeon را بهینه سازی شده برای The Last of Us Part 1 منتشر کرد

مشکلات شناخته شده

  • هنگام استفاده از نمایشگرهای انتخابی با وضوح بالا و نرخ تازه سازی بالا در پردازنده های گرافیکی سری Radeon™ RX 7000، قدرت بیکاری بالا به طور موقعیتی مشاهده شده است.
  • لکنت ویدیو یا افت عملکرد ممکن است در حین گیم پلی به همراه پخش ویدیو با برخی از تنظیمات صفحه نمایش گسترده در پردازنده های گرافیکی سری Radeon™ RX 7000 مشاهده شود.
  • برخی از بازی‌ها یا برنامه‌های واقعیت مجازی ممکن است عملکرد کمتر از حد انتظار را در پردازنده‌های گرافیکی سری Radeon™ RX 7000 تجربه کنند.
  • پخش ویدیو با استفاده از مرورگرهای شتاب‌دهنده سخت‌افزاری ممکن است در برخی از محصولات گرافیکی AMD مانند Radeon™ RX 7900 XT در حین ارتقاء سطح بالا تار به نظر برسد.
  • هنگام جابه‌جایی بین پنجره‌های ویدیویی و بازی در برخی از محصولات گرافیکی AMD، مانند Radeon™ RX 6700 XT، ممکن است خرابی مختصری در صفحه نمایش رخ دهد.
  • نشانگر ماوس ممکن است در Citrix Workspace™ نامرئی به نظر برسد.

با تشکر فراوان از westlake برای راهنمایی!

منبع

منبع و دانلود: AMD

AMD تصمیم گرفت به‌روزرسانی درایور جدیدی را زودتر منتشر کند تا به گیمرهایی که با مشکلات عملکرد در بازی The Last of Us Part 1 دست و پنجه نرم می‌کنند، کمک کند.

The Last Of Us: Part 1: Radeon بهینه سازی درایور از AMD.

AMD در حال حاضر این بازی را با سری Radeon RX 7000 و RX 6000 خود همراه می کند. این درایور از تمام پردازنده‌های گرافیکی Radeon که معمولاً در لیست‌های سازگاری هستند، پشتیبانی می‌کند، بنابراین نباید نگران باشید که GPU محبوب Radeon مستثنی شود (این شامل دسکتاپ، تلفن همراه و SKUهای یکپارچه می‌شود).

در صورت عدم اطلاع، این درایور ابتدا در مطبوعات توزیع شد، بنابراین اگر مقایسه بازی با پردازنده های گرافیکی Radeon را مشاهده کردید، به احتمال زیاد از این درایور استفاده شده است. به عنوان مثال، یکی از این بررسی ها توسط پایگاه کامپیوتری.

نکات برجسته

  • بهینه سازی بازی برای The Last of Us™ قسمت 1

انتظار می‌رود که این شرکت اوایل ماه آینده درایور 23.4.1 را منتشر کند، اما احتمالاً هنوز چند روز دیگر به این به‌روزرسانی باقی مانده است، به همین دلیل است که AMD امروز یک درایور جدید “22.40.43.05” را منتشر می‌کند. این درایور فقط برای یک بازی بهینه‌سازی‌های بازی را دارد و هیچ مشکلی برطرف نشده است.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر