Alphacool کولر آبی Eiswolf 2 را برای GeForce RTX 4090 منتشر کردکولر جدید برای RTX 4090!

نسل جدید Geforce RTX آمده است و Alphacool بدیهی است که یک کولر آبی نیز برای آن ارائه می دهد. خنک کننده نسل جدید بسیار بیشتر از یک خنک کننده GPU دیگر Eisblock Aurora است. این اولین گام به سوی نسل جدید کولرهای آلفاکول است که نسبت به نسل قبلی Aurora پیشرفت های قابل توجهی به همراه دارد.

چه خبر؟ Alphacool در آینده از کولرهای مسی با روکش کروم به جای کولرهای مسی با روکش نیکل برای تمام کولرهای کارت گرافیک استفاده خواهد کرد. آبکاری کروم به طور قابل توجهی سخت تر و مقاوم تر از آبکاری نیکل است. آبکاری کروم نیز برای نورپردازی مفید است زیرا بسیار نرمتر است و نور را بهتر از آبکاری نیکل منعکس می کند.

پره های خنک کننده به 0.4 میلی متر کاهش یافته و فاصله بین پره ها به 0.4 میلی متر بهینه شده است. این یک سطح خنک کننده بزرگتر ایجاد می کند و مقاومت جریان کمتری را برای کولر ایجاد می کند و در نتیجه عملکرد بهتری دارد.

مسیر آب برای ارائه جریان یکنواخت‌تر آب به صفحه جت اصلاح شده است. خود jetplate درون پره های خنک کننده فرو رفته و توسط یک ورودی طراحی شده جدید با یک حلقه O بر روی آنها فشار داده می شود. این تضمین می کند که آب به طور قابل اعتماد از طریق پره های خنک کننده فشرده می شود. این نیز یک عملکرد مثبت را فراهم می کند.

Alphacool Subzero با 16W/mk به عنوان ترکیب حرارتی گنجانده شده است. این ترکیب حرارتی با کارایی بالا یکی از قدرتمندترین ترکیبات موجود در بازار است. برای مبدل های ولتاژ و حافظه گرافیکی، از پدهای نرم نازک 1 میلی متری 7W/mk استفاده شده است.

با همکاری شرکای برد از Nvidia، پایه خنک کننده قبلی Eisblock تقریباً به طور کامل بازسازی شده است. این تغییرات عمده را می توان به وضوح در ظاهر کلی کولر مشاهده کرد. کولر آبی جدید Aurora آلفاکول به طور گسترده بر روی نسل جدید کارت گرافیک RTX 4090 آزمایش شده است و برای ارائه بهترین عملکرد ممکن مرحله توسعه طولانی را پشت سر گذاشته است.

کولرها در حال حاضر در حال تولید هستند و از اواسط اکتبر ارسال به مشتریان نهایی و فروشندگان را آغاز خواهند کرد. البته یک نوع AIO به شکل Eiswolf 2 نیز به زودی عرضه خواهد شد.

امکانات

  • جنس پایین کولر: مس با روکش کروم
  • جنس رویه خنک کننده: اکریلیک
  • روشنایی: 12 عدد LED دیجیتال aRGB
  • اتصالات: 4x G1/4″
  • صفحه پشتی آلومینیومی گنجانده شده است
  • MSRP: 159،98 €


«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر