AirPods Pro بعدی اپل می تواند دارای سنسور دمای داخلی باشد

دیگر ویژگی جدید AirPods که اپل روی آن کار می کند، روشی برای اندازه گیری دمای بدن شما توسط هدفون است. سنسور دمای داخلی یکی از ویژگی هایی بود که این شرکت با واچ سری 8 و واچ اولترا معرفی کرد. در مورد اینکه چرا اپل قابلیتی را که قبلاً در یکی از محصولات موجود خود پیدا کرده است تکرار می کند، یک حسگر می تواند دمای دقیق تری را از کانال گوش نسبت به مچ دست بگیرد.

به طور جداگانه، Gurman می نویسد که اپل در حال بررسی چگونگی موقعیت و بازاریابی AirPods Pro به عنوان یک سمعک است، پس از اینکه FDA خرید گزینه های بدون نسخه را برای آمریکایی ها در سال گذشته آسان تر کرد. او گزارش می دهد که این شرکت اخیراً مهندسانی با تجربه کار بر روی سمعک های سنتی را به عنوان بخشی از این ابتکار استخدام کرده است.

در آخرین خبرنامه Power On خود، بلومبرگ مارک گورمن گزارش می دهد که اپل در حال کار بر روی ویژگی های سلامت جدید برای خط تولید محصولات صوتی خود است. اولین مورد به AirPods شما اجازه می دهد تا یک تست شنوایی انجام دهند. مانند آستانه توجه داشته باشید، AirPods در حال حاضر از پروفایل های صوتی پشتیبانی می کند، که iOS می تواند از آنها برای تنظیم خروجی هدفون ها برای تنظیم کاهش شنوایی استفاده کند. در حال حاضر، می‌توانید آن پروفایل‌ها را از طریق برنامه‌های شخص ثالث مانند Mimi ایجاد کنید، بنابراین اگر اپل آزمایش خود را پیش ببرد، نمونه دیگری از شرکت Sherlocking یک ویژگی از یک توسعه‌دهنده شخص ثالث خواهد بود.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.منبع

گورمن هشدار می‌دهد که هر دو ویژگی «چند ماه یا حتی سال‌ها فاصله دارند». در آینده نزدیک، او گزارش می دهد که اپل قصد دارد AirPods Pro را با یک جعبه شارژ USB-C به روز کند و اضافه کرد که تمام محصولات صوتی این شرکت در نهایت از Lighting نیز دور خواهند شد. همه اینها بخشی از حرکتی است که اپل باید برای مطابقت با استاندارد جدید شارژ مشترک اتحادیه اروپا انجام دهد. گورمن با اشاره به این واقعیت که اپل تنها سال گذشته هدفون‌ها را تازه‌سازی کرد، خاطرنشان می‌کند: «با وجود تغییر USB-C، من انتظار عرضه قریب‌الوقوع سخت‌افزار کاملاً جدید AirPods Pro را ندارم.

قبل از آن، کاربران AirPods حداقل می‌توانند منتظر ویژگی‌های نرم‌افزار جدیدی باشند که اپل گفته است در کنار iOS 17 معرفی می‌کند. این ویژگی‌ها شامل فشار دادن دکمه جدید برای بی‌صدا کردن تماس‌ها و بهبودهایی در تعویض دستگاه است. گورمن حدس می‌زند که اپل همچنین می‌تواند قیمت ایرپادهای نسل دوم خود را برای همیشه از ۱۲۹ دلار به ۹۹ دلار کاهش دهد تا آنها را در برابر گزینه‌های ارزان‌قیمت سامسونگ، سونی و آمازون رقابتی‌تر کند.