ADATA XPG PCIe Gen5 SSD را با سرعت خواندن 14 گیگابیت بر ثانیه و حافظه XPG Slayer DDR5-7000 رونمایی کرد.

علاوه بر این، ADATA همچنین حافظه XPG Slayer RGB DDR5 خود را با سرعت 7000 MT/s معرفی کرد. این سرعت ها باید برای نسل بعدی سری Core نسل سیزدهم اینتل و پلتفرم Ryzen 7000 AMD کافی باشد که طبق گزارش ها، هر دو به طور پیش فرض از 5600 MT/s پشتیبانی می کنند.

ADATA PCIe Gen5 Storage، منبع: ADATA/ITHome

ADATA SSD ها و حافظه XPG PCIe Gen5 آینده خود را به نمایش می گذارد

منبع: ITHhome

منبع

ADATA اکنون طراحی نسل بعدی SSD خود را فاش کرده و برخی از داده های اولیه را در مورد عملکرد آنها ارائه کرده است. SSD PCIe Gen5 x4 با استاندارد NVMe 2.0 سازگار است و تا 14 گیگابایت بر ثانیه خواندن متوالی و 12 گیگابایت بر ثانیه سرعت نوشتن متوالی را ارائه می دهد. این طراحی جدید SSD دارای راه حل خنک کننده منحصرا توسعه یافته خود شرکت است.

طبق گزارش ITHome، SSD Blackbird بر اساس کنترلر SM2508 است که تا 1800k خواندن تصادفی IOPS و 1600k عملیات نوشتن IOPS را در هر ثانیه فعال می کند. آن SSDS ممکن است تا 8 ترابایت ظرفیت ارائه دهد.

با توجه به رنگ طراحی و این واقعیت که کنترلر توسط هیت سینک اضافی (اکنون فاش شده) خنک می شود، به نظر می رسد این XPG SSD جدید بر اساس Project Blackbird باشد.

این در ادامه افشای CES ADATA است، جایی که این شرکت تایید کرد که در حال توسعه یک SSD نسل بعدی بر اساس رابط جدید است. این محصولات با کد Blackbird و Nighthawk اکنون به اولین محصول تبدیل شده اند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر