ADATA کیت های XPG Lancer Blade DDR5 و حافظه ASUS ROG Certified تا سرعت 6800 MT/s را معرفی می کند.

سری LANCER BLADE شامل مدل های RGB و غیر RGB در رنگ مشکی نیمه شب و سفید برفی است. ماژول های حافظه نیز با سرعت های 6000MT/s و 6400MT/s و ظرفیت های 16GB/32GB ارائه می شوند. ماژول‌ها را می‌توان در بسته‌های یک یا دو سینی خریداری کرد که انعطاف‌پذیری را برای پاسخگویی به نیازهای گیمرهایی که نصب‌های سیستمی متنوع‌تری دارند ارائه می‌دهند. XPG راه حل های مختلف حافظه هیت سینک کم مشخصات را برای پلتفرم های DDR4 و DDR5 راه اندازی کرده است.

اطلاعات بیشتر محصول:


ارتقای ایده آل در یک بسته کوچک سریع

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

علاوه بر این، XPG همچنین یک ماژول حافظه LANCER RGB ROG ROG CERTIFIED DDR5 را با سرعت ساعت کاملاً جدید راه اندازی کرده است. هنگامی که با مادربردهای سازگار با Intel Z790 ROG جفت می شود، Intel XMP 3.0 را می توان برای اورکلاک فوری تا 6600MT/s روشن کرد. با فعال کردن بیشتر حالت «ROG Certified»، کاربران می‌توانند از افزایش سرعت 3 درصدی تا 6800MT/s لذت ببرند. طرفداران ROG دیگر نیازی به انتخاب حافظه ندارند، زیرا حافظه LANCER RGB ROG-CERTIFIED DDR5 بهترین سازگاری و عملکرد اورکلاک را ارائه می دهد. سری LANCER BLADE DDR5 و LANCER RGB ROG CERTIFIED 6600 اکنون برای خرید از کانال های جهانی در دسترس هستند. برای اطلاعات دقیق تر محصول، لطفاً به وب سایت رسمی XPG مراجعه کنید.


راه اندازی XPG LANCER BLADE DDR5 با هیت سینک با مشخصات پایین و کارایی بالا

سری های کم حاشیه D35G DDR4 و LANCER RGB ROG CERTIFIED DDR5 نیز به مهمانی می پیوندند.

SPECTRIX D35G RGB/GAMMIX D35 ماژول های DDR4 هستند در حالی که LANCER BLADE RGB/LANCER BLADE نیازهای DDR5 کاربران را برآورده می کند. این سری از محصولات همگی بر قیمت بالا و طراحی هیت سینک با مشخصات پایین تاکید دارند. گیمرها می توانند انتخاب کنند که به شیوه ای مناسب خود را ارتقا دهند و به طور همزمان کارایی بازی و کار خود را تسریع کنند.

XPG امروز معرفی حافظه LANCER BLADE RGB DDR5 و LANCER BLADE DDR5 را اعلام کرد و بر طراحی هیت سینک با مشخصات کم، رها کردن مجموعه مادربرد از ارتفاع هیت سینک و ارائه نمایه ای مناسب برای کیس های کوچک با فضای محدود، تاکید کرد. سری XPG LANCER BLADE شامل دو مدل با حداکثر سرعت 6000MT/s و 6400MT/s می باشد. با استفاده از تراشه‌های Hynix با کیفیت بالا که به دقت انتخاب شده‌اند، این ماژول‌های حافظه تأخیر کم دارند و به راحتی اورکلاک می‌شوند و در عین حال به گیمرها اجازه می‌دهند تا با اورکلاک با یک کلیک، سرعت بدون دردسر را افزایش دهند.

در عین حال، سری XPG LANCER BLADE از Intel XMP 3.0 و AMD EXPO پشتیبانی می‌کند و با آخرین پلت‌فرم‌های اینتل و AMD سازگار است و از پایداری حافظه عالی و تجربه عملکرد روان‌تر هنگام انجام چند کار یا اجرای برنامه‌های در مقیاس بزرگ اطمینان می‌دهد. علاوه بر این، سری XPG LANCER BLADE از استراتژی قیمت-عملکرد بالا، همراه با عملکرد و کیفیت عالی استفاده می‌کند و قطعاً در هنگام ارتقاء سیستم‌های خود، بهترین انتخاب است.

تایپه، تایوان – 13 ژوئیه 2023 – XPG، بازوی ورزش های الکترونیکی ADATA، برند حافظه پیشرو در جهان، در ایجاد محصولات ورزشی الکترونیکی با کارایی بالا و طراحی خیره کننده برای علاقه مندان به ورزش های الکترونیکی، گیمرهای متفکر فناوری، و متخصص است. اورکلاکرها

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر