ADATA حافظه های ACE DDR5-6400 و DDR4-3600 را معرفی کرد

ارتقاء Ante on Performance برای سازندگان

ماژول های حافظه سری ACE دارای طراحی تمیز و پیچیده هستند. یک الگوی دایره متحدالمرکز به آنها ظاهری ساده و در عین حال پیچیده می دهد که آنها را از سایر ماژول های حافظه متمایز می کند. هیت سینک آنها از آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته شده و با فناوری نانو چاپ پردازش شده است که به آنها ظاهری چند بعدی با جلوه های سایه متفاوت بسته به زاویه دید می دهد.

IC های ماژول های حافظه ACE تحت غربالگری و آزمایش های دقیق قرار گرفته اند تا اطمینان حاصل شود که قابلیت اطمینان، سازگاری و پایداری مورد نیاز سازندگان را فراهم می کنند. علاوه بر این، ACE 6400 DDR5 مجهز به آی سی مدیریت انرژی است که منبع تغذیه پایداری را فراهم می کند و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. آی سی آن همچنین مجهز به On-Die ECC است که به طور خودکار خطاها را برای حداکثر سازگاری و قابلیت اطمینان تصحیح می کند.


ADATA از حافظه های سری ACE رونمایی کرد

کم توجه، طراحی زیبا

ساخته شده با تراشه های با کیفیت بالا و انتخاب شده ویژه برای پایداری

عملکرد ارتقا یافته، چند وظیفه ای بدون تاخیر

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع تایپه، تایوان – 3 آگوست 2022 – ADATA Technology، تولید کننده پیشرو در ماژول های حافظه، درایوهای فلش USB، کارت های حافظه، درایوهای حالت جامد، هارد دیسک های قابل حمل و لوازم جانبی بازی، امروز از جدیدترین سری ماژول های حافظه خود برای سازندگان رونمایی می کند. سری ADATA ACE. سازندگان بسته به بودجه و عملکرد مورد نیاز خود می توانند از بین دو مدل، یعنی ADATA ACE 6400 DDR5 و ACE 3600 DDR4 انتخاب کنند. این سری همچنین شامل یک ماژول ACE 6500 DDR5 با نسخه محدود است که دارای یک طرح الگوی منحصر به فرد است که در همکاری با یک طراح از آلمان ایجاد شده است. هر سه ماژول از Intel® XMP برای اورکلاک بدون دردسر پشتیبانی می‌کنند، با تراشه‌های با کیفیت بالا و با تأخیر کم ساخته شده‌اند و با آخرین پلت‌فرم‌های اینتل و AMD سازگار هستند.

به عنوان یک سازنده، اغلب لازم است بین برنامه های مختلف جابجا شوید تا چندین کار مانند بارگیری فایل ها، ویرایش، رندر یا انتقال فایل ها انجام شود. علاوه بر این، به‌روزرسانی‌های مکرر نرم‌افزار منابع ارزشمند حافظه را اشغال می‌کنند و در نتیجه بر عملکرد حافظه تأثیر می‌گذارند. ADATA درک می کند که خلاقیت هرگز نباید محدود شود و بنابراین حافظه سری ADATA ACE را توسعه داد. با ماژول‌های حافظه سری ACE، سازندگان از عملکرد بهتری برخوردار خواهند شد که به آن‌ها اجازه می‌دهد سازنده‌تر و خلاق‌تر باشند. با پشتیبانی از Intel® XMP، ماژول‌ها می‌توانند برای عملکرد فوق‌العاده سریع، چه برای طراحی گرافیک، ویرایش ویدیو، یا حتی نیازهای سخت‌تر محاسبات سه بعدی، اورکلاک کنند. ADATA ACE DDR4 3600 و DDR5 6400 در کیت دوگانه 16 گیگابایتی عرضه می شوند.

برای کاربرانی که به دنبال چیزی کمی واضح تر و منحصر به فرد هستند، ADATA نسخه محدود ACE 6400 DDR5 را نیز ارائه می دهد. این ماژول دارای رنگ های جسورانه و الگوی زنده ای است که نشان دهنده شخصیت منحصر به فرد برند ADATA است. این توسط طراح و تصویرگر آلمانی مستر فرد طراحی شده است. ویژگی های آثار او خطوط کج، رنگ های جسورانه و عبارات عجیب و غریب است. از طریق تصاویر و الگوها، او آرزو دارد تا به جهان نشان دهد که تنوع و فردیت چقدر زیبا است. تنها 520 واحد از ماژول در دسترس خواهد بود.


محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر