28 Years Later تابستان آینده به سینماها می آید

28 Years Later تابستان آینده به سینماها می آید

طرفداران مدت زیادی منتظر قسمت دیگری از فرنچایز 28 Days Later بوده اند و اکنون می دانیم که نسخه بعدی چه زمانی منتشر می شود: 20 ژوئن 2025. سونی پیکچرز تاریخ اکران فیلم آینده را اعلام کرد 28 سال بعد در جمعه. با توجه به اینکه اکنون چقدر به آن نزدیک هستیم (وحشتناک است) اگر زمان آن با بیست و هشتمین سالگرد واقعی فیلم در سال 2030 باشد، بسیار جالب بود، اما نمی‌توانم آنها را به خاطر طولانی‌تر معلق نگه نداشتن مردم سرزنش کنم. .

28 روز بعددر سال 2002 با بازی کیلیان مورفی در نقشی که مشخص شد نقش اصلی او بود، اکران شد و دنباله‌ای با بازیگران متفاوت دنبال شد. 28 هفته بعد، در سال 2007. در یک مقطع زمزمه هایی از برنامه هایی برای آن وجود داشت 28 ماه بعد، اما به نظر می رسد که ما از آن می گذریم. کارگردانی فیلم جدید بر عهده دنی بویل و نویسندگی الکس گارلند خواهد بود که هر دو کارگردان فیلم اول بودند. اوایل سال جاری گزارش شد. مورفی یکی از تهیه کنندگان اجرایی آن خواهد بود تنوع، اما امید خود را برای دیدن او در نقش اصلی نداشته باشید. در حال حاضر، به نظر نمی رسد که چنین باشد.

ما هنوز چیزی در مورد طرح نمی دانیم، اما 28 سال بعد گفته می شود جودی کامر، آرون تیلور جانسون و رالف فاینز در این فیلم نقش آفرینی خواهند کرد. و می تواند اولین فیلم از سه فیلم جدید این مجموعه باشد. مطابق با THR، این طرح در نهایت برای یک سه گانه است.

منبع