یک Google Nest Hub (نسل دوم) فقط با 55 دلار انتخاب کنید

Google Nest Hub (نسل دوم) که به خوبی مورد بررسی قرار گرفته است، اکنون تنها با قیمت 55 دلار از طریق کد Wellbots در دسترس است. این یک تخفیف 45 دلاری است، زیرا نمایشگر هوشمند معمولاً 100 دلار به فروش می رسد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که محصول را از Wellbots سفارش دهید و کد تبلیغاتی “45HUBENG” را وارد کنید. شما در راه داشتن یک نمایشگر هوشمند خواهید بود که به دلیل بلندگوهای بلند، قابلیت های ردیابی خواب و دسترسی یکپارچه به Google Assistant مورد تحسین قرار گرفته است.

Wellbots و Google برای معاملات بیشتر با هم جفت شده‌اند، زیرا Pixel Watch با ۷۵ دلار تخفیف با کد «75WATCHENG» در دسترس است و می‌توانید یک جفت هدفون Pixel Buds Pro را با قیمت ۵۵ دلار کمتر از قیمت خرده‌فروشی اصلی، از طریق کد خریداری کنید. “55PIXENG.”

Google Nest Hub (نسل دوم)
Nest Hub (نسل دوم)

دنبال کردن @EngadgetDeals در توییتر و در خبرنامه Engadget Deals مشترک شوید برای آخرین معاملات فنی و مشاوره خرید.

منبع

Cherlynn Low / Engadget

نسل دوم Google Nest Hub در حال حاضر بیش از دو سال از عمر آن می گذرد، بنابراین این شرکت می تواند یک مدل نسل سوم را برای آینده نزدیک آماده کند، اما قطعاً 55 دلار نخواهد بود. همچنین، این شرکت اخیرا نسخه ای با صفحه نمایش بزرگتر به نام Nest Hub Max را منتشر کرده است که قیمت آن 220 دلار است.

در عین حال، اگر می‌خواهید صفحه‌نمایش هوشمندی با بسیاری از ویژگی‌های با تکنولوژی بالا مانند کم‌نور خودکار، رابط بصری جذاب و کنترل‌های خانه هوشمند داشته باشید، ۵۵ دلار را پایین بیاورید و یک Nest Hub بخرید.