گیگابایت کارت گرافیک انحصاری کره ای GeForce RTX 4070 را عرضه کرد

نسخه کره ای گیگابایت طراحی ساده سیاه و خاکستری دارد و شخصیت های کره ای پر جنب و جوش را به صفحه جلویی، برچسب های فن و صفحه پشتی اضافه می کند. فقط آرم GeForce RTX در کناره توسط LED های ARGB روشن می شود، اما در غیر این صورت هیچ اتفاق خارق العاده ای با نورپردازی رخ نمی دهد.

RTX 4070 Korea Edition

RTX 4070 Korea Edition OC یک طراحی سفارشی مجهز به فناوری خنک کننده WindForce 3X است. آنچه باید روشن شود این است که این مدل از طراحی مشابه کارتی به نام “WindForce” استفاده نمی کند. در واقع، طراحی کره ای با هیچ یک از مدل های سه فن موجود در گیگابایت مطابقت ندارد و تعداد کمی از آنها وجود دارد.

به نظر می رسد که گیگابایت یک RTX 4070 دیگر برای نمایش امروز دارد، اما این کارت برای همه نخواهد بود.

طبق مشخصات رسمی، RTX 4070 KE به صورت کارخانه ای تا 2565 مگاهرتز اورکلاک می شود (بنابراین این افزایش 90 مگاهرتز در مقایسه با مشخصات NVIDIA است). همچنین از طراحی 3 شیار خنک کننده بالا و یک اتصال برق مدرن 16 پین استفاده می کند. ابعاد کارت 30 سانتی متر (L) 13.0 سانتی متر (W) 5.76 سانتی متر (H) است. گیگابایت دو آداپتور برق 8 پین به 16 پین را با کارت همراه می کند.

منبع: گیگابایت کره

منبع GeForce RTX 4070 Korea Edition، منبع: گیگابایت

بدون شک قیمت این مدل از NVIDIA MSRP (699 دلار) بیشتر خواهد بود. رسماً از طریق دو شریک خرده فروشی در کره عرضه خواهد شد، بنابراین ممکن است در دسترس بودن محدود باشد.

GeForce RTX 4070 Korea Edition، منبع: گیگابایت

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر