گیم پلی بازی ادعایی Grand Theft Auto 6 به صورت آنلاین با GeForce GTX 1080 لو رفت


GTA6 با GTX 1080 لو رفت

یا یک کلون بسیار پیچیده GTA ساخته شده توسط طرفداران یا اولین لو رفتن از بازی واقعی.

فیلم ادعایی GTA6، منبع: @melzyfn

در یوتیوب و Resetera در انجمن‌ها، اکنون می‌توان چندین ویدیو و اسکرین‌شات از بازی جدید در مراحل اولیه توسعه پیدا کرد. این ویدئوها انیمیشن‌های جدید، تعاملات جدید NPC، صحنه‌ای با سرقت در رستوران، تیراندازی پلیس و همچنین یک قهرمان زن جدید را نشان می‌دهد.

فیلم ادعایی GTA6، منبع: @melzyfn

همه اینها یا بخشی از یک بازی جدید یا ترولینگ سطح بعدی است که قبلاً هرگز دیده نشده است. گزارش‌ها حاکی از آن است که فیلم‌های فاش شده، بازی GeForce GTX 1080 را با وضوح 720p با HDR غیرفعال نشان می‌دهند. چک دفترچه یادداشت. این یا به این معنی است که فیلم قدیمی است یا اینکه توسعه دهنده در حال بهینه سازی بازی خود برای سخت افزارهای قدیمی است (که در این مرحله بعید به نظر می رسد).

گفته می‌شود که فیلم‌های فاش شده رابط کاربری جدید، دیالوگ‌های مکان‌دار و همچنین سیستم ستاره‌دار را در زمانی که همه چیز خراب می‌شود نشان می‌دهد. Rockstar هنوز نشت را تأیید نکرده است، اما به محض اینکه این ویدیوها از بین بروند، برای تأیید کافی است.

برخی از فیلم ها ابزارهای اشکال زدایی کنسول پلی استیشن را نشان می دهد. توضیحات این ویدئوها ادعا می‌کند که این می‌تواند از یک کارمند سابق که آزمایش‌کننده در Rockstar بوده است، درز پیدا کند.

[sod off mate im british] گیم پلی لو رفته gta 6 (WOW!) (6053 بازدید)

[Stranger] GTA 6 (Part 2) (3,635 بازدید)

[Stranger] GTA 6 (Part 3) (2,814 بازدید)

[Stranger] GTA 6 (Part 6) (2,296 بازدید)

در ماه فوریه، Rockstar تایید کرد که آنها در حال توسعه یک قسمت جدید برای سری GTA هستند، پس از 8 سال از عرضه GTAV.

منبع: Resetera از طریق چک دفترچه یادداشت

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر