گارانتی مادربرد ایسوس اکنون شامل BIOS های بتا و پروفایل های اورکلاک حافظه می شود

امیدواریم سایر شرکای هیئت مدیره نیز از این روند پیروی کنند.

ایسوس موضع خود را در مورد گارانتی مادربرد تغییر داده است.

این واکنش جواب داد و ایسوس اکنون بیانیه‌ای صادر کرده است که تأیید می‌کند ضمانت‌نامه هر دو نسخه بتا و بایوس معتبر و همچنین اورکلاک حافظه را از هم اکنون پوشش می‌دهد. این تغییر بر اورکلاک اینتل XMP نیز تاثیر می گذارد که این نیز قابل توجه است. پیش از این، استفاده از پروفایل های XMP/EXPO به عنوان اورکلاک تلقی می شد، به این معنی که در صورت بروز مشکل، گارانتی باطل می شود.

گارانتی ایسوس برای پوشش اورکلاک حافظه AMD EXPO و Intel XMP

علاوه بر این، ما می خواهیم تعهد خود را برای پشتیبانی از پلت فرم AMD AM5 و مشتریان خود تکرار کنیم. برای هرگونه سؤال بیشتر در مورد مادربرد ASUS AM5 خود، لطفاً برای پشتیبانی با خدمات مشتریان ما تماس بگیرید. از اینکه ایسوس را انتخاب کردید متشکریم.

2023/05/15 – ما می خواهیم نگرانی هایی را که توسط کاربران ما در مورد اینکه آیا به روز رسانی های اخیر BIOS بر ضمانت مادربردهای ASUS AM5 تأثیر می گذارد، برطرف کنیم. مایلیم به مشتریان خود اطمینان دهیم که هم به‌روزرسانی‌های بتا و هم به‌روزرسانی‌های بایوس کاملاً معتبر برای مادربردهای ASUS AM5 تحت ضمانت سازنده اصلی هستند. ما همچنین می خواهیم نکات زیر را تأیید کنیم:

  • گارانتی مادربرد ASUS AM5 همچنین تمام پیکربندی‌های حافظه AMD EXPO، Intel XMP و DOCP را پوشش می‌دهد.
  • تمام به روز رسانی های اخیر BIOS از آخرین دستورالعمل های ولتاژ AMD برای پردازنده های سری AMD Ryzen™ 7000 پیروی می کند.

بدتر از همه، این شرکت به سرعت (احتمالاً خیلی سریع) با به اشتراک گذاشتن بایوس های پیش از انتشار که برای استفاده عمومی در نظر گرفته نشده بودند، واکنش نشان داد و احتمالاً برای استفاده کاربران ایمن نبود. مادربردها همچنان می توانند در سطح ولتاژ ناامن کار کنند، که می تواند منجر به خرابی بیشتر CPU شود. شرکت فراخوانده شد نکسوس گیمرها، که یک ویدیوی اختصاصی در مورد یک موضوع ساخت. این شرکت به مدت بیش از 5 روز نتوانست به پیام‌های GN پاسخ دهد، که برای استیو برک (سردبیر GN) کافی بود تا موضوع را با جزئیات پوشش دهد.

به روز رسانی ASUS BIOS و پوشش ضمانت برای مادربردهای پلت فرم ASUS AM5 با پردازنده های سری Ryzen™ 7000

منبع: ایسوس

منبع

این شرکت بازخوردهای منفی زیادی برای موضع خود در مورد گارانتی پلتفرم AMD Ryzen 7000 و AM5 دریافت کرده است. مشکلات فرسودگی که ماه گذشته بر پلتفرم AMD AM5 تأثیر گذاشت، عمدتاً نتیجه ولتاژ بیش از حد ASUS روی SoC بود که باعث از کار افتادن چندین CPU و مادربرد شد.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر