کتابخوان الکترونیکی Kindle Kids آمازون در حال حاضر 40 دلار تخفیف دارد

اگرچه Kindle Kids استاندارد بهترین توصیه ما است، اما اگر مشکلی ندارید که برای مدل ارتقا یافته هزینه کنید، می توانید در Kindle Paperwhite Kids نیز صرفه جویی کنید. در مقایسه با مدل ارزان‌تر Kindle Kids، Paperwhite متمرکز بر کودک دارای صفحه‌نمایش بزرگ‌تر (6.8 اینچ در مقابل 6 اینچ)، LED‌های بیشتر برای خواندن بهتر در جلو و نور گرم قابل تنظیم است که برای چشم‌ها راحت‌تر است. فروش آمازون Kindle Paperwhite Kids را با قیمت 114 دلار (معمولاً 170 دلار) دارد که تنها 10 دلار بیشتر از تخفیف Prime Day است.

آمازون

آمازون کتابخوان الکترونیکی Kindle Kids این شرکت را در حال حاضر با 33 درصد تخفیف به فروش می رساند. قیمت 80 دلاری آن (معمولاً 120 دلار) تقریباً به اندازه روز پرایم روز پایین است، و آن را به زمان ایده‌آلی تبدیل می‌کند تا کودک (کوچولوهای) خود را با هدیه خواندن بدون حواس‌پرتی غافلگیر کنید. این دستگاه یک توصیه Engadget در راهنمای بهترین اسباب بازی های آموزشی ما است.

Kindle Kids (انتشار ۲۰۲۲) – شامل دسترسی به هزاران کتاب، جلد و ضمانت ۲ ساله بدون نگرانی – Space Whale

دنبال کردن @EngadgetDeals در توییتر و در خبرنامه Engadget Deals مشترک شوید برای آخرین معاملات فنی و مشاوره خرید.

منبع

فناوری داخلی کتابخوان الکترونیکی مشابه کیندل استاندارد 2022 است، یکی از انتخاب های ما برای بهترین کتابخوان. از مشخصات آن می توان به صفحه نمایش با وضوح بالا (300ppi)، حافظه 16 گیگابایتی، عمر باتری 6 هفته ای، شارژ USB-C و چراغ جلوی قابل تنظیم اشاره کرد. هر خرید همراه با یک سال اشتراک در Amazon Kids+، شامل کتابخانه ای از هزاران کتاب مناسب برای کودکان و صدها کتاب صوتی است. (عضویت با 5 دلار در ماه پس از آن تمدید می شود، بنابراین اگر فقط سال رایگان را می خواهید، حتماً قبل از آن عضویت را لغو کنید.)

مدل Kindle Kids با تخفیف آخرین نسخه (2022) است. این شامل یک جلد همراه با خرید شما است که در سه طرح شبیه به هنر کتاب کودکان موجود است: نهنگ فضایی، کاوشگر اقیانوس و دره تک شاخ.