پیراهن لمسی Assassin’s Creed به شما احساس “احساسات منحصر به فردی می دهد که قبلاً هرگز حس نکرده اید”


آیا تا به حال احساس کرده اید که تجربه Assassin’s Creed شما به اندازه کافی شخصی نیست؟ شاید نه، اما یوبی‌سافت شرط می‌بندد که می‌خواهید بدون توجه به آن، آن را امتحان کنید. این شرکت با OWO همکاری کرده است تا یک Assassin’s Creed Mirage نسخه پیراهن بازخورد لمسی. آن را بپوشید و پارکور، ضربه‌ها و “احساسات منحصر به فردی که قبلاً هرگز احساس نشده بود” را احساس خواهید کرد – بله، واقعاً. ممکن است بخواهید در حین بازی را از صدای آن ببندید.

پیراهن OWO شامل نقاط لمسی در قفسه سینه، شکم، کمر و بازوها است. این ترفند الگوریتمی است که 9 پارامتر موج را برای شبیه سازی فعل و انفعالات از باد گرفته تا خنجر تنظیم می کند. می توانید از یک برنامه تلفن همراه برای کالیبره کردن احساسات در بازی های خاص استفاده کنید یا آنها را با بازی های خود جایگزین کنید. بازی‌های سازگار اغلب به مدها (مانند فورتنایت و صابر را بزن، اما در حال حاضر تعداد انگشت شماری از بازی های بومی مانند وجود دارد تیپ بحران 2 بارگیری مجدد شد و جنگ هواپیماهای بدون سرنشین. این اولین همکاری بزرگ است.

جزئیات قیمت و تاریخ انتشار هنوز مشخص نشده است، اما لباس لمسی با PS4، PS4، Xbox One، Xbox Series X/S و PC کار خواهد کرد. این بازی در 12 اکتبر منتشر خواهد شد و پیراهن OWO شامل کد بازی خواهد بود. پیراهن Founder Edition OWO به قیمت 499 یورو (560 دلار) فروخته شد، اما این پیراهن نیز بخشی از یک دسته 2000 واحدی بود و لزوماً منعکس کننده قیمت نهایی نیست.

هاپتیک های پوشیدنی برای بازی ها جدید نیستند، اما معمولا تلاش های آزمایشی هستند. سونی را ببینید رضا بی نهایت به عنوان نمونه کت و شلوار synesthesia از سال 2017. همکاری Assassin’s Creed لزوماً این فناوری را وارد جریان اصلی نمی‌کند، اما درست زمانی که نسل بعدی هدست‌های واقعیت ترکیبی به بازار می‌آیند، وارد بازار می‌شود. تعجب نکنید اگر بخش لمسی کشش بیشتری پیدا کند زیرا غوطه وری در بازی های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی اهمیت بیشتری پیدا می کند.منبع