پورتال با RTX که در 8 دسامبر منتشر می شود، GeForce RTX 4080 برای 4K 60 FPS توصیه می شود

انویدیا در تاریخ 6 دسامبر میزبان پخش زنده در توییچ، یوتیوب و استیم خواهد بود که تمرکز آن بر ظاهر پشت صحنه و ساخت پورتال با RTX است. این شرکت قول تعجب و هدایای کدهای پورتال را می دهد. در واقع، بینندگان حتی شانس برنده شدن پردازنده‌های گرافیکی RTX 4090 و RTX 4080 را خواهند داشت.

پورتال RTX NVIDIA در 8 دسامبر راه اندازی می شود

پورتال RTX مبتنی بر آخرین فناوری DLSS 3.0 است که به طور کامل توسط پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA RTX 40 پشتیبانی می‌شود. این بازی همچنین از DLSS 2.0 برای همه دارندگان RTX پشتیبانی می کند.

پورتال با RTX، منبع: NVIDIA

[NVIDIA GeForce] پورتال با RTX | ویدیوی مقایسه 4K NVIDIA DLSS 3 (5,372 بازدید)

منبع: NVIDIA

منبع

این شرکت ادعا می‌کند که به لطف DLSS3 در مقایسه با وضوح اصلی تا ۲.۸ برابر افزایش عملکرد دارد.

پورتال با مشخصات توصیه شده RTX، منبع: NVIDIA

انویدیا امروز تاریخ انتشار پورتال را با RTX، نسخه بازسازی شده بازی بسیار محبوب Valve تایید کرد. این عنوان به شدت توسط این شرکت در عرضه سری GeForce RTX 40 در ماه سپتامبر تبلیغ شد.

پورتال با RTX در تاریخ 8 دسامبر منتشر خواهد شد. شما از قبل می توانید این بازی را در لیست علاقه مندی های خود قرار دهید بخار، که بدیهی است تنها جایی است که می توانید آن را انجام دهید. این آپدیت برای تمامی دارندگان بازی اصلی رایگان خواهد بود.

همانطور که از نام آن پیداست پورتال با RTX یک نسخه به شدت اصلاح شده با پشتیبانی کامل از ردیابی پرتو و گرافیک ارتقا یافته برای تجربه 4K است. برای این رزولوشن، انویدیا پردازنده‌های گرافیکی GeForce RTX 4080 را توصیه می‌کند که به تازگی منتشر شده‌اند، در حالی که رزولوشن 1080p باید به طور کامل با سرعت 60 فریم در ثانیه با سری RTX 3080 قابل پخش باشد. به گفته انویدیا، پردازنده‌های گرافیکی میان‌رده RTX 3060 با پشتیبانی از DLSS2 باید حداقل 30 فریم در ثانیه را ارائه دهند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر