پورتال با تخم مرغ عید پاک RTX، مکعب های NVIDIA RTX 40 با دو کانکتور 16 پین تولید می کند.

تغییر RTX برای پورتال چیزی بیش از یک مسیر پیشرفته و ردیابی پرتو را در یک بازی بسیار محبوب و در عین حال قدیمی آورده است. مهندسان NVIDIA به وضوح می‌خواستند این بازی را با پنهان کردن کدهای QR مخفی در مکان‌های مختلف بازی، تا حد امکان «Portal» کنند. این کدهای QR مانند هر کد تقلب پورتال عمل می کنند، اما تنها کاری که انجام می دهند تغییر طراحی مکعب ها است.

[2kliksphilip] تقلب ها و اسرار پورتال RTX (110,709 بازدید)

منبع

منبع:

یکی از کدهای تقلب آنها را به مکعب RTX 40 تبدیل می کند. یک فن محوری بزرگ، GPU در سمت اشتباه نصب شده و دو کانکتور برق 16 پین وجود دارد. یوتیوبر “2kliksphilip” ادعا می کند که این یک نمایش دقیق از یک GPU RTX 4090 با اندازه واقعی است و ما نمی توانیم بیشتر از این به توافق برسیم.

کد تقلب مکعب ها را به RTX 4090s در اندازه واقعی تبدیل می کند

پورتال با RTX – RTX 40 Cube منبع: 2kliksphilip

پورتال RTX – RTX 40 Cube منبع: 2kliksphilip

کدهای QR با کدهای تقلب در مکان های مختلفی پراکنده شده اند و یوتیوبر در یافتن بسیاری از آنها پیشرفت خوبی دارد. کدهایی برای تبدیل مکعب ها به لنزهای بزرگ یا تجهیز آنها به دوربین وجود دارد (و قبل از اینکه بپرسید، نه، این نقطه NVIDIA نیست).

یوتیوبر فاش می کند که انویدیا کدهای QR مخفی را در پورتال با RTX مخفی کرده است 2kliksphilip.

ممکن است کدهای بیشتری در جایی پنهان شده باشد، پس حتماً خودتان بازی را بررسی کنید. به روز رسانی RTX برای همه دارندگان پورتال رایگان است و در حال حاضر برای دانلود در دسترس است. اگر می‌خواهید کدهای تقلب کشف شده را امتحان کنید، ویدیوی زیر را برای جزئیات بررسی کنید.

پورتال با RTX – RTX 40 Cube منبع: 2kliksphilip

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر