پلتفرم بازی ابری Antstream Arcade بیش از 1000 بازی قدیمی را به ایکس باکس می آورد

مایکروسافت در حال حاضر سرویس پخش Xbox Cloud Gaming خود را دارد و به عنوان یک برنامه بومی در Android، Windows، تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ و هدست‌های VR انتخابی موجود است. در iOS و Mac نیز موجود است اما برای دسترسی به آن باید از مرورگر وب استفاده کنید. اگرچه، Xbox Cloud Gaming بیشتر بر روی پخش عناوین مدرن به دور از کنسول شما متمرکز است، در حالی که Antstream Arcade صرفاً بر روی کشیدن آن رشته های دلتنگ متمرکز شده است.

Antstream می‌گوید که از «فناوری منحصربه‌فرد» خود برای اصلاح بازی‌های اصلی استفاده می‌کند و به این شرکت اجازه می‌دهد تا چالش‌های جدید مینی‌بازی را هم برای بازیکنان جدید و هم برای بازیکنان بازگشته ایجاد کند. به عنوان مثال، شما می توانید یک تغییر یافته را بازی کنید Pac-Man نقشه که در آن هدف اصلی اجتناب از جمع آوری نقاط است. بازیکنان می توانند وارد مسابقات شوند، بازیکنان دیگر را به دوئل به چالش بکشند یا برای کسب بالاترین امتیاز رقابت کنند.

تخته چالش روزانه Antstream Arcade.

Antstream Arcade بیش از 1300 عنوان بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل را بر روی Xbox One و Series X/S با عناوین برجسته ای مانند مهاجمان فضایی، حلزون فلزی و حباب بوبل. این شرکت می‌گوید که این عناوین بلافاصله بدون دانلود یا نصب اضافی از طریق پلتفرم بازی ابری خود قابل پخش خواهند بود و هر هفته عناوین بیشتری اضافه می‌شوند. این قابل توجه است زیرا Antstream اولین سرویس پخش بازی شخص ثالث در Xbox خواهد بود.

Antstream

این سرویس از ذخیره‌های بازی مبتنی بر ابر، یک تابلوی امتیازات آنلاین و توانایی دریافت بازی خود از چندین دستگاه پشتیبانی می‌کند. Antstream Arcade در حال حاضر بر روی مک، رایانه شخصی، لینوکس، Android TV، Firestick و تلویزیون های سامسونگ در دسترس است، اما این اولین بار است که به یک کنسول بازی می آید.

Antstream Arcade روی Xbox از امروز برای پیش‌سفارش در فروشگاه Xbox در دسترس خواهد بود. قیمت از 29.99 دلار در سال با یک گزینه خرید مادام العمر 79.99 دلار شروع می شود. این شرکت می‌گوید که تمام بازی‌های آینده و ویژگی‌های جدید، صرف نظر از اینکه کدام گزینه خرید را انتخاب می‌کنید، شامل خواهند شد.منبع