پلاگین NVIDIA DLSS برای Unreal Engine برای ویژگی از پیش تنظیم جدید “G”.

پلاگین جدید DLSS هر روز باید منتشر شود، بنابراین به احتمال زیاد به زودی پیش تنظیم G با جزئیات توضیح داده خواهد شد.

منبع از طریق Reddit:

[Unreal Engine] پیشرفت در هوش مصنوعی با DLSS 3 در Unreal Engine 5.2 | Inside Unreal (16,150 بازدید)

منبع

Modders قبلاً از گزینه Preset استفاده کرده‌اند و ابزارهایی وجود دارند که می‌توانند هر یک از پروفایل‌ها را بدون توجه به آنچه توسعه‌دهنده انتخاب کرده است، مجبور کنند. DLSS3 Preset F عموماً بهترین کیفیت و حداقل شبح را ارائه می دهد.

از پیش تنظیم های NVIDIA DLSS، منبع: NVIDIA

ویدیوی زیر دارای مهر زمانی است

این یادآوری است که حالت‌های DLSS (عملکرد فوق‌العاده / کیفیت و غیره) با از پیش تنظیم‌ها یکسان نیستند. مورد دوم را باید یک گزینه تنظیم دقیق برای توسعه دهندگانی در نظر گرفت که به دنبال بهترین بهینه سازی برای بازی های خود هستند. با تنظیمات از پیش تعیین شده، DLSS با محتوای بازی، سناریوهای مقیاس بندی، سرعت بازی یا عدم وجود بردارهای حرکتی در برخی مناطق سازگار می شود.

Unreal Engine به زودی افزونه جدیدی را برای NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling) دریافت خواهد کرد. گفته می شود که این نسخه از افزونه یک پیش تنظیم جدید DLSS را فعال می کند که قبلاً توسط NVIDIA ذکر نشده است.

NVIDIA DLSS3 مدل جدید “G” را دریافت می کند

NVIDIA DLSS “G” از پیش تنظیم شده، منبع: NVIDIA

با انجام یک پخش زنده که یک افزونه DLSS به روز شده برای Unreal Engine را پوشش می دهد، ارائه دهنده نشان داد که ویرایشگر نمایه جدیدی به نام “G” را شامل می شود. هنوز هیچ اشاره ای به این پیش تنظیم در اسناد افزونه UE5 نشده است، بنابراین قطعاً جدید است. در حال حاضر، مشخص نیست که این نمایه چه چیزی را بهبود می بخشد یا روی چه چیزی تمرکز می کند، اما مطمئناً اولین بار است که به آن اشاره می شود.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر