پروژه ASUS DIY-APE Revolution تلاشی برای بهبود مدیریت کابل کامپیوتر است

پروژه ASUS DIY-APE Revolution، منبع: Bilibili

با توجه به این ویدئو، ممکن است انتظار داشته باشیم B660، B760 و H610 اینتل و همچنین AMD B650 با این مفهوم طراحی شود. معرفی این مفهوم گسترده تر از پروژه Stealth گیگابایت خواهد بود. این شرکت شامل شرکت هایی مانند: ASUS، SAMA، LianLI، CoolterMaster، Cougar، Phanteks و Jonsbo خواهد بود.

پروژه ASUS DIY-APE Revolution، منبع: Bilibili

ایسوس در حال آزمایش آب در اینجا است، بنابراین این ایده و محصولات ممکن است در دسترس بودن بسیار محدودی داشته باشند. با این حال، ما آن را تحت نظر خواهیم داشت، فقط در صورتی که واقعاً انقلابی در مدیریت کابل رایانه شخصی شروع شود.

ASUS DIY-APE Revolution برای مادربردهای اینتل و AMD

منبع از طریق @harukaze5719:

ایسوس طراحی جدید “DIY-APE Revolution” خود را برای سری مادربردهای Intel و AMD پیشنهاد می کند. ویدئویی که توسط “نصب کننده دوران باستان” در Bilibili آپلود شده است، دو طرح مادربرد را، سیاه یا سفید، با تمام کانکتورها در طرف دیگر برد نشان می دهد. این شامل کانکتورهای برق، SATA، USB، هدرهای فن یا حتی کانکتورهای پنل جلویی است.منبع

یک “انقلاب” در پنهان کردن کابل های برق.

مفهوم انتقال کانکتورهای برق به طرف دیگر مادربرد جدید نیست. Gigabyte اکنون برنامه Stealth خود را راه اندازی کرده است که شامل پردازنده های گرافیکی، مادربردها و سایر اجزا است و مدیریت کابل را تا حد زیادی بهبود می بخشد. با این حال، همه اجزا در اینجا کار نمی کنند، زیرا Stealth یک فناوری (یا ایده) اختصاصی است. بنابراین، ایسوس ایده کمی بهتر ارائه کرد، برای ایجاد اکوسیستمی که بیش از یک شرکت را شامل می شود، اما بدیهی است که باید با یک سازنده مادربرد شروع می کرد.

پروژه ASUS DIY-APE Revolution، منبع: Bilibili

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر