پردازنده گرافیکی Moore Threads MTT S80 برای رقابت با GeForce GT 1030 30 واتی در تست های بازی تلاش می کند.

خبر خوب این است که این کارت اکنون توسط BullsLab، یک رسانه کره جنوبی، که یکی از این کارت ها را از چین خریداری کرده است، آزمایش شده است. این افراد برای بررسی‌های جامع شناخته شده‌اند، بنابراین این موضوع در حال حاضر به همان خوبی است.

[뻘짓연구소] 와.. 첫 중국 자체 개발 게이밍 그래픽카드! 무어스레드 MTT S80 리뷰 (186,588 بازدید)

BullsLab Jay تمام معایب معماری را توضیح می دهد، مانند استفاده از انرژی بالا (حتی در حالت بیکار)، عدم سازگاری با بارهای کاری حرفه ای (اگرچه از NVIDIA CUDA پشتیبانی می کند) یا این واقعیت که حتی از رمزگشایی AVI با YouTube پشتیبانی نمی کند. ، اگرچه پشتیبانی AV1 در همه جا تبلیغ می شود.

[BullsLab Benchmarks] MTT S80 vs GTX 1060 vs GT 1030 | معیار بازی واقعی | 1080p (216 بازدید)

منبع

MTT S80 در مقابل GT 1030

منبع (بازی):

آنها فرآیند نصب را توضیح می دهند که به آسانی هر پردازنده گرافیکی شرکت های رقیب نیست. S80 دارای لیستی از محدودیت های سخت افزاری است، زیرا فقط با مادربردها و مانیتورهای خاصی کار می کند. علاوه بر این، MTT S80 از آخرین ویندوز و بسیاری از بازی های مدرن پشتیبانی نمی کند. این کارت در حال حاضر محدود به بازی‌های DX9 است و طبق بررسی‌های دیگر حتی از tessellation پشتیبانی نمی‌کند.

Moore Threads MTT S80، منبع: BullsLab

این کارت توسط شرکتی به نام Moore Threads ساخته شده است و یکی از مهم ترین پیشرفت ها در فضای GPU از زمان راه اندازی Intel Arc است. این در واقع چهارمین بازیکنی است که وارد بازی پردازنده های گرافیکی گسسته بازی می شود.

BullLabs اولین GPU تجاری چینی به نام MTT S80 را بررسی کنید.

بررسی‌های دیگری قبلاً ارسال شده بود، اما آنها به وضوح توسط سازنده سفارش داده شدند که در آن هر رسانه چینی دستورالعمل‌ها را به طور کامل دنبال می‌کرد. این به این معنی است که در هر بررسی، همان پشته نرم افزاری با چیزی بیشتر وجود ندارد.

Moore Threads MTT S80، منبع: BullsLab

منبع (بررسی):

بررسی کامل زیر را بررسی کنید، زیرنویس انگلیسی دارد.

بدون شک S80 نقطه عطف مهمی برای Moore Threads است، نسل دوم GPU مبتنی بر معماری MUSA. این کارت دارای 4096 هسته FP32، پردازنده گرافیکی 12 نانومتری و مشخصات بسیار جالب مطابق با محصولات رقیب است. مهمترین آنها 16 گیگابایت VRAM و ویژگی دیگر پشتیبانی از PCIe Gen5 است که هنوز با هیچ پردازنده گرافیکی مدرن در دسترس نیست.

این کارت در مقابل GeForce GTX 1060 و GT 1030 قرار گرفت که هر دو بر اساس معماری پاسکال یکسان هستند. این کارت‌ها با وجود قدمت، گزینه‌های بسیار بهتری نسبت به S80 برای بازی هستند، اگرچه کارت چینی به این صورت تبلیغ می‌شود. اگرچه معماری‌های MTT و NVIDIA سال‌ها از هم فاصله دارند، GT 1030 30 واتی که یک طراحی غیرفعال است، تقریباً در تمام معیارهای بازی از کارت 250 واتی بهتر عمل می‌کند.

Moore Threads MTT S80، منبع: BullsLab

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر