پردازنده گرافیکی Acer A770 Predator BiFrost با حداکثر توان 280 وات TDP اکنون با قیمت 404 دلار در تایوان به فروش می رسد.

فروشگاه رسمی ایسر در تایوان اکنون پردازنده گرافیکی Arc اینتل را در انبار نشان می دهد.

جدا از طراحی خنک کننده منحصر به فرد، این A770 تنها نوع سفارشی با 16 گیگابایت VRAM است. علاوه بر این، با TDP 250W (+25W) و حتی 280W (+55W) در حالت OC ذکر شده است. سرعت کلاک با 300 مگاهرتز افزایش یافته و به 2.4 گیگاهرتز رسیده است. به عبارت دیگر، این به احتمال زیاد سریع ترین پردازنده گرافیکی Arc A770 در بازار است.

به نظر می رسد سری Arc A7 اکنون در بسیاری از کشورها در دسترس هستند، اما وقتی صحبت از انواع سفارشی می شود، همه چیز به این سادگی نیست.

پردازنده های گرافیکی Arc A7 سفارشی در دسترس هستند، به نوعی. هر طرح در حال حاضر از طریق یک فروشگاه متفاوت واقع در کشورهای مختلف به فروش می رسد. سری Gunnir در حال حاضر انحصاری فروشگاه JD چین است، سری ASRock Phantom/Challenger فقط توسط Newegg لیست شده است، در حالی که Acer Predator فقط از طریق فروشگاه رسمی تایوانی به فروش می رسد.

اگر به دنبال یک پردازنده گرافیکی Arc A7 هستید، به احتمال زیاد آن را در انبار پیدا نخواهید کرد. اینتل به ما گفته است که “نسخه محدود” آنها چیزی بیش از یک نام برای طراحی آنها نیست، مگر اینکه در واقعیت تعداد آنها محدود است. اینتل لیست بسیار کوتاهی از خرده‌فروشان در سراسر جهان را انتخاب کرد که اکنون پردازنده‌های گرافیکی A7 را ارائه می‌کنند، اما از نظر ظاهری، بیشتر کارت‌ها فقط برای پیش‌سفارش در دسترس هستند.

Acer A770 Predator BiFrost، منبع: Acer

منبع: ایسر تایوان

منبع

تنها سه شریک هیئت مدیره هستند که طرح های سفارشی خود را اعلام کردند: ASRock، Gunnir و Acer. این لیست باید بسیار طولانی تر باشد، اما مارک های دیگر هنوز مشتاق هستند که به این تازه واردان به دنیای GPU بپیوندند.

GPU Acer Predator در فروش

Acer A770 Predator BiFrost، منبع: Acer

قیمت این کارت 12900 NT (404 دلار آمریکا) است که بدون 5 درصد مالیات بر فروش تایوانی، حدود 384 دلار آمریکا خواهد بود. جالب اینجاست که این کارت در انبار موجود است، بنابراین ممکن است به زودی شاهد بررسی های بیشتری از این کارت باشیم. این کارت قبلاً توسط وب سایت اسرائیلی به نام Plonter بررسی شده است.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر