پردازنده گرافیکی سفارشی Unique Acer Predator Arc A770 BiFrost قبلاً آزمایش شده است

ایسر BiFrost را برای Arc A770 فعال کرد

اگر تعجب کرده اید که چگونه یک پردازنده گرافیکی Arc A7 سفارشی می تواند کار کند، پاسخ شما اینجاست. Plonter موفق شد نمونه ای از یک پردازنده گرافیکی سفارشی Acer Predator BiForst را به دست آورد و در اصل تبدیل به اولین رسانه در جهان شد که نه تنها این کارت، بلکه هر پردازنده گرافیکی Arc سفارشی را آزمایش کرد.

سایت تمام ارقام عملکرد این کارت را دارد، اما متأسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد در دسترس بودن یا قیمت آن وجود ندارد. با توجه به اینکه این نمونه قبلاً به رسانه ها راه یافته است، این احتمال وجود دارد که هفته آینده با پردازنده های گرافیکی نسخه محدود اینتل راه اندازی شود، حداقل در اسرائیل که این کار را انجام می دهد.

Acer Predator A770 یک طرح کاملا سفارشی با دو فن و دو کانکتور برق 8 پین است. جالب اینجاست که این یک نسخه 16 گیگابایتی است، نه یک مدل 8 گیگابایتی که انتخاب اصلی برای طراحی های سفارشی A770 خواهد بود.

طبق آزمایش، این پردازنده گرافیکی دارای ساعت گرافیکی مرجع 2100 مگاهرتز و TBP 225 وات است. با این حال، ما کاملاً مطمئن نیستیم که “OC” برای این کارت چه معنایی دارد. هیچ تغییری در پیکربندی خروجی نمایشگر نیز وجود ندارد. سایت تایید نمی کند که پورت های HDMI 2.1 یا 2.0 هستند.

Acer Predator A770 BiForst 16GB، منبع: Plonter

Acer Predator A770 BiForst 16GB، منبع: Plonter

منبع: توطئه گر

منبع

به نظر می‌رسد که ایسر برای ارائه اولین پردازنده‌های گرافیکی دسکتاپ Arc A7 در اختیار مطبوعات قرار نگرفت. به ما گفته شده است Plonter.infoیک وب‌سایت فناوری اسرائیل، که در واقع یک بررسی کامل روی این کارت دارند.

Acer Predator A770 BiForst 16GB، منبع: Plonter

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر