پردازنده‌های گرافیکی Intel Arc A7 در حال حاضر در دست داوران هستند، نسخه طلایی ویژه که به چین می‌آید

بررسی های گرافیکی Arc A7 بالاخره در راه است

Intel Arc A770 Limited Edition منبع: Intel

پردازنده گرافیکی Intel Arc A750 (چین)، منبع: MyDrivers

سرانجام، پس از ماه‌ها انتظار، بالاخره می‌توانیم گزارش دهیم که اعضای مطبوعات اکنون واحدهای آزمایشی را از تیم گرافیک اینتل دریافت می‌کنند. اگر تاریخ تحریم بازبینی درست باشد، کمتر از یک هفته مانده است که نتایج آزمایش را از رسانه‌های مستقل ببینیم، دیگر از بازاریابی اینتل خبری نیست.

این راه‌اندازی Arc جهانی خواهد بود، اما اینتل هنوز لیست کامل شرکا و خرده‌فروشانی را که در این راه‌اندازی شرکت خواهند کرد، تایید نکرده است. این شرکت قبلاً گفته بود که راه اندازی دسکتاپ Arc “محدود به کشورهای کلیدی” خواهد بود. در حال حاضر، ما فقط از GPU های نسخه محدود خود اینتل که در این روز راه اندازی می شوند، می دانیم، اما این شرکت در حال تیز کردن کارت های شریک است که می تواند به زودی به فروش برسد.

منبع: MyDrivers

منبع

اکنون تایید شده است همانطور که قبلاً گزارش دادیم، تحریم بازبینی برای پردازنده‌های گرافیکی Arc A7 در تاریخ 5 اکتبر لغو می‌شود. این دقیقا یک هفته قبل از تاریخ عرضه رسمی است که برای 12 اکتبر تعیین شده است. همچنین لازم به ذکر است که در همان روز، NVIDIA پردازنده گرافیکی RTX 4090 خود را راه اندازی می کند، بنابراین زمان بندی قطعا غیرعادی است. از سوی دیگر، می‌توان پردازنده‌های گرافیکی رده بالا و میان‌رده را با جدیدترین سخت‌افزار موجود خریداری کرد، مگر از دو فروشنده.

اینتل اکنون واحدهای بررسی را به رسانه های فناوری ارسال می کند.

در چین، نسخه ویژه Arc A750 Gold Edition برنامه ریزی شده است، اما در واقع جعبه متفاوتی است. آرم Arc و تزئینات جعبه رنگ خود را برای این نسخه ویژه تغییر داده اند، اما خود کارت دست نخورده است.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر