پردازنده‌های گرافیکی AMD Radeon RX 580 به جاکلیدی تبدیل شده‌اند

پردازنده های گرافیکی Radeon RX 500 Polaris به عنوان یک دسته کلید

منبع این پردازنده‌های گرافیکی Radeon ناشناخته است، اما تقریباً به طور قطع صدها کارت گرافیک هر روز به سطل‌های زباله می‌روند، زیرا در برخی مواقع امکان تعویض GPU وجود ندارد. همچنین هزاران پردازنده گرافیکی پس از استخراج مانند AMD Polaris با 4 گیگابایت VRAM در بازار وجود دارد که دیگر در یک سیستم بازی مدرن جای نمی گیرند. تبدیل آنها به زنجیره کلید (یا آن بلاک چین است؟) بهترین گزینه در این مرحله خواهد بود.

یکی از فروشندگان پلتفرم دست دوم چینی، پردازنده های گرافیکی قدیمی Radeon RX 580 را به عنوان جاکلیدی ارائه می دهد. PCB کارت‌های گرافیک بلااستفاده آسیاب شده و برش داده می‌شود تا در جاکلیدی‌های کوچک قرار بگیرد، یا باید گفت کارت کلید؟ این کارت ها دارای دو ماژول حافظه هستند که هنوز به برد متصل هستند، اما البته نه GPU و نه GPU هنوز در شرایط کار نیستند.

پردازنده‌های گرافیکی Radeon 500 و GeForce 9500 GT، منبع: Goofish

کارت های گرافیک قدیمی هنوز کاربرد خود را پیدا می کنند.

منبع: گوفیش از طريق @Olrak29منبع

با این وجود، این عملیات مودینگ کوچک قطعاً علاقه‌مندانی را پیدا می‌کند که مایلند فقط 34 RMB (5 دلار) طبق فهرست محصول بپردازند. متأسفانه فقط 3 دستگاه ساخته شد و به نظر می رسد فقط یک واحد باقی مانده است، اما فروشنده قول می دهد در آینده بیشتر بسازد. اگر نمی‌دانید که پردازنده گرافیکی NVIDIA در تصویر بالا چیست، اولین خریدار یک دسته کلید GeForce 9500 GT اضافی دریافت می‌کند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر