پالیت پردازنده گرافیکی GeForce RTX 4070 اصلاح‌شده Spider-Man را به نمایش می‌گذارد


مرد عنکبوتی با RTX

Palit و Italian Extreme Modders با هم همکاری کردند تا نسخه ویژه ای از GeForce RTX GPU را بسازند.

برای این پروژه، تیم IEM از GeForce RTX 4070 GamingPro استفاده کرد که هفته گذشته منتشر شد. سری GamingPro و Dual بخشی از پروژه Palit ‘Maker’ هستند که یک پایگاه داده منبع باز از فایل های سه بعدی برای سفارشی سازی کارت گرافیک است. مدرس ها و علاقه مندان به طور یکسان می توانند مدل های سه بعدی آماده ای را که برای نقاشی ساده طراحی شده اند دانلود کنند یا بر اساس آنچه توسط Palit منتشر شده است، خود را بسازند.

موضوع پروژه IEM مرد عنکبوتی بود. البته این بدان معناست که نه Palit و نه IEM نمی توانند مدل های سه بعدی را به اشتراک بگذارند زیرا مجوز لازم برای انجام این کار را ندارند. با این حال، اگر کسی همان ابزار، زمان و استعداد کافی را داشته باشد، نتایج می تواند به همان اندازه چشم نواز باشد.

Palit RTX 4070 GamingPro با تم مرد عنکبوتی، منبع: IEM

این مود مرد عنکبوتی فقط پردازنده گرافیکی نیست. این تیم روی یک سیستم کامل مجهز به مادربرد ASUS X670 و CPU Ryzen 9 7900X کار کردند. نتایج به همان اندازه چشمگیر هستند. متأسفانه هیچ جزئیاتی در مورد نحوه عملکرد آن در بازی های Spider-Man وجود نداشت.

روند کامل مودینگ در این ویدیو نشان داده شده است:

[Italian Extreme Modders] برنامه ویدیویی و رایانه شخصی Spiderman با پشتیبانی از Palit GeForce RTX 4070 Dual & Maker (402 بازدید)

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر