وصله های Intel Meteor Lake-S به هسته لینوکس 6.5 با وجود شایعات در مورد لغو آن اضافه شدند

یک پچ کنترلر پین جدید برای هسته لینوکس، پشتیبانی از محصول Meteor Lake-S را در میان چیزهای دیگر اضافه می کند. این به روز رسانی درست زمانی ارائه می شود که انتظار می رود اینتل سری جدید دسکتاپ خود را بر اساس سیلیکون به روز شده Raptor Lake در هفته های آینده، احتمالاً در ماه سپتامبر، معرفی کند. Refresh سری فعلی ممکن است تنها گزینه برای کاربران دسکتاپ باقی بماند، در واقع، حتی اینتل هیچ برنامه ای برای تراشه های دسکتاپ Meteor Lake در بروشور توضیحی رسمی نام تجاری و نامگذاری ذکر نکرده است.

مطابق با فورونیکسپچ Meteor Lake-S به کد 6.5 لینوکس آتی اضافه شده است، یک کنترلر پین به طور خاص. با توجه به اینکه هیچ چیزی حاکی از راه اندازی احتمالی در این مرحله وجود ندارد، مشخص نیست که چرا این نام رمز همچنان در دسترس است. اما از آنجایی که هیچ کس چیزی رسمی نگفته است، این امکان وجود دارد که اطلاعاتی که درز کرده است، کل داستان را بیان نکند.

از نظر فنی، این امکان وجود دارد که برخی از انواع دریاچه شهاب همچنان بتوانند در نقطه ای به پلتفرم دسکتاپ راه پیدا کنند. یا شاید اینتل فقط دریچه ای را باز نگه می دارد که چنین معماری در کنار پردازنده های Arrow Lake آینده برای سوکت LGA-1851 ارائه شود.

منبع: هسته لینوکس از طريق فورونیکس

منبع

پشتیبانی Intel Meteor Lake-S، منبع: Linux Kernel

لطفا توجه داشته باشید که این پست با عنوان a برچسب گذاری شده است شایعه.

Intel Meteor Lake-S هنوز در توسعه هسته لینوکس حضور دارد

تیم توسعه دهنده لینوکس از شایعات اخیر درباره لغو Meteor Lake-S ناراحت نشدند.

با این وجود، نباید صراحتاً تصور کرد که MTL-S لغو شده است، زیرا به وضوح چیزی در مورد رانندگان در حال وقوع است.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر