نمونه اولیه Intel NUC 13 Pro طراحی به روز شده را برای Mini-PC 4×4 اینچی نشان می دهد

Intel NUC 13 Pro

ZOTAC ZBOX CI667 NANO با پردازنده Intel Alder Lake-P، منبع: ZOTAC

شاسی به روز شده برای NUC 13 Pro باعث گردش بهتر هوا و در نتیجه دمای پایین تر می شود. طراحی مش بسیار مشابه در حال حاضر توسط برخی از شرکت ها مانند ZOTAC استفاده می شود. با این حال، محصول اینتل به وضوح کوچکتر است.

طراحی نمونه اولیه Intel NUC 13 Pro، منبع: Mikael Moreau

MiniPCهای 4×4 اینچی اینتل برای ماندن در اینجا هستند.

طراحی نمونه اولیه Intel NUC 13 Pro، منبع: Mikael Moreau

نکته مهم این است که این محصول NUC 13 Pro نیست، بلکه نمونه اولیه شاسی نسل بعدی NUC است که در حال حاضر به برد NUC 12 Pro مجهز شده است. ما اخبار بسیار زیادی را در مورد NUC 13 Extreme دیده‌ایم، اما تاکنون اینتل تمایلی به صحبت در مورد خط ارزان‌تر Pro خود نداشته است.

منبع: میکائیل مورو از طریق فنلس تکمنبع

سری های پرو نسل فعلی دارای پردازنده های Core i7-1260P یا Core i5-1260P Alder Lake هستند و هر دو از حافظه DDR4 و حافظه PCIe Gen4 پشتیبانی می کنند. این سری محصول با نام رمز وال استریت کانیون در ماه اوت امسال عرضه شد. بعداً NUC 12 Enthusiast (با پردازنده گرافیکی Arc A7) در سپتامبر و NUC 13 Extreme فقط در این ماه (که اتفاقاً بیشتر شبیه یک رایانه رومیزی است تا Mini-PC) همراه شد.

برخی از عکس های اولیه طراحی نمونه اولیه NUC 13 Pro توسط مدیر روابط عمومی اینتل به اشتراک گذاشته شده است. این به سرعت توسط بچه ها برداشت شد فنلس تک که ادعا می کنند این یک طراحی اولیه برای NUC 13 Pro است.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر