نمونه اولیه پیکسل 8 پرو گوگل در فاش شد

Pixel 8 Pro قرار است دارای آرایه دوربین توانمندتری باشد، با دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی (MP) سامسونگ که اجازه 50 درصد نور بیشتر را می دهد و یک دوربین فوق عریض 64 مگاپیکسلی سونی. همچنین به نظر می رسد همانطور که شایعه شده است به جای نمایشگر خمیده مانند پیکسل 6 پرو و ​​پیکسل 7 پرو، صفحه نمایش تخت داشته باشد. با توجه به افشای دیگری، باتری 5000 میلی آمپر ساعتی (تقریباً مشابه پیکسل 7 پرو) و سرعت شارژ متوسط ​​23 وات به حداکثر 27 وات خواهد بود.

نمونه اولیه پیکسل 8 پرو گوگل در فاش شد

پیکسل 8 پرو گوگل ممکن است در عکس های جدید در Reddit توسط شخصی وابسته به گوگل فاش شده باشد. DroidLife گزارش کرده است. در پشت یک آرایه دوربین بسیار شبیه پیکسل به همراه سنسور دمای بدن شایعه شده، همراه با برچسبی که “فقط برای تست/ارزیابی” نوشته شده را نشان می دهد. یکی دیگر «Zuma – B1» را می‌خواند، یک نام رمز احتمالی برای تراشه Tensor G3 ورودی Google. در همین حال، صفحه جلویی حالت Fastboot را نشان می‌دهد که نشان‌دهنده 12 گیگابایت حافظه LPDDR5 DRAM سامسونگ، 128 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی و «هاسکی» است، نام رمزی که قبلا برای Pixel 8 Pro فاش شده بود.

Reddit

در یک سری پست در Reddit، پوستر “annoyingtoread” گفت که او آن را “از تیم دستگاه در گوگل برای آزمایش دریافت کرده است.” سپس آن شخص به این فکر کرد که شاید باید از یک حساب کاربری دور ریختنی استفاده کند، و شخصی پاسخ داد: “تو واقعا باید، با توجه به اینکه در این اکانت حتی عکس هایی از خودت گذاشته ای.” پوستر اصلی متعاقباً حساب کاربری او را حذف کرد.منبع