موضوعاتی که کاربران در حال حاضر زمان کمتری را در برنامه صرف می کنند

اینکه متا بتواند به طور کامل از این شرایط استفاده کند یا نه، احتمالاً بستگی به این دارد که با چه سرعتی می‌تواند ویژگی‌های جدیدی را برای بازگرداندن کاربران خود اضافه کند، و همچنین اینکه آیا قادر به راه‌اندازی در داخل است یا خیر. به گفته موسری، که گفت Threads محدودیت‌های نرخ و سایر محافظت‌ها را اعمال می‌کند، این شرکت همچنین با مسائل مربوط به هرزنامه‌ها برخورد می‌کند. او می‌گوید: «حملات هرزنامه‌ها افزایش یافته‌اند، بنابراین ما باید مواردی مانند محدودیت‌های نرخ را سخت‌تر کنیم، که به معنای محدود کردن ناخواسته افراد فعال (مثبت‌های غلط) است.»

در حالی که SimilarWeb هشدار می دهد که داده های آن فقط بر اساس استفاده اندروید از Threads است، یافته های آن با یافته های سایر شرکت ها مطابقت دارد. شرکت اطلاعاتی بازار Sensor Tower کاهش مشابهی در تعامل گزارش داد و در گزارشی نوشت که این برنامه «کاهش دو رقمی در DAU را تجربه کرده است. [daily active users] و تعامل کاربر از زمان راه‌اندازی.»

در برخی سطوح، کاهش انتظار می رود. موضوعات در زمانی راه‌اندازی شد که بسیاری از کاربران توییتر به دنبال گزینه‌های جایگزین بودند و پیوندهای آن با اینستاگرام، ثبت نام و پورت کردن بر روی نمودار اجتماعی موجود را برای کاربران بسیار آسان کرد. در عین حال، برنامه موارد زیادی از جمله فید غیرالگوریتمی را که به راحتی تحت تسلط برندها و تأثیرگذاران نیست، از دست داده است.

برنامه Threads متا پس از یک فیلم پرفروش که باعث شد این اپلیکیشن سریع‌ترین رشد تمام دوران‌ها را به خود اختصاص دهد، به زمین بازمی‌گردد. داده‌های جدید شرکت تحلیلی SimilarWeb نشان می‌دهد که تعامل این برنامه از آن زمان به‌رغم وضعیت آن به عنوان اپلیکیشن تمام دوران، از اوج‌های اولیه کاهش یافته است.

در حالی که کاهش تعامل با Threads ممکن است خبر خوبی برای توییتر به نظر برسد، این شرکت هنوز دلایل زیادی در مورد آخرین رقیب خود دارد. همانطور که دیوید کار، مدیر ارشد بینش SimilarWeb می نویسد، “نشانه هایی” وجود دارد که حداقل برخی از تعامل Threads به قیمت هزینه توییتر تمام شده است. در دو روز اولی که Threads عموماً در دسترس بود، پنج‌شنبه و جمعه، ترافیک وب به twitter.com در مقایسه با روزهای مشابه هفته قبل 5 درصد کاهش داشت و استفاده از برنامه اندروید، بر اساس زمان صرف شده، 4.3 درصد کاهش داشت. کار می گوید. او همچنین خاطرنشان می کند که «حفظ کاربران توییتر از سال گذشته رو به کاهش بوده است».

منبع

SimilarWeb در مقاله می نویسد: در ایالات متحده که طبق گزارش ها بالاترین تعامل را داشته است، استفاده از 21 دقیقه در روز به بیش از 6 دقیقه کاهش یافته است. همان دوره زمانی

آدام موسری، مدیر ارشد اینستاگرام، در پستی در Threads در روز جمعه، پیشنهاد کرد که این شرکت در این مرحله به‌ویژه بر معیارهای تعامل تمرکز نکرده است. او می‌گوید: «تمرکز ما در حال حاضر روی تعامل نیست، که شگفت‌انگیز بوده است، بلکه گذر از اوج و فرود اولیه‌ای که با هر محصول جدید می‌بینیم، و ایجاد ویژگی‌های جدید، شماره‌گیری در عملکرد و بهبود رتبه است.»