مقامات ایالات متحده به حذف مزرعه ربات روسی مبتنی بر هوش مصنوعی با تقریباً 1000 حساب X جعلی کمک کردند.

مقامات ایالات متحده به حذف مزرعه ربات روسی مبتنی بر هوش مصنوعی با تقریباً 1000 حساب X جعلی کمک کردند.

مقامات ایالات متحده و متحدان آنها یک مزرعه ربات روسی با هوش مصنوعی را شناسایی و از بین بردند که شامل تقریباً 1000 حساب کاربری است. این حساب‌ها می‌توانستند اطلاعات نادرست و احساسات طرفدار روسیه را در سراسر X، که قبلا توییتر بود، پخش کنند. وزارت دادگستری فاش کرده است که این طرح با نرم افزار ایجاد شده توسط یک بخش رسانه دیجیتال در RT، یک رسانه تحت کنترل دولت روسیه، امکان پذیر شده است.

بر اساس مشاوره امنیت سایبری FBI، افسران اطلاعاتی هلند و مقامات امنیت سایبری از کانادا، این ابزار بر روی ابزاری به نام Meliorator متمرکز شده است که می‌تواند «شخصیت‌های معتبر رسانه‌های اجتماعی را به صورت انبوه» ایجاد کند، پیام‌های متنی و همچنین تصاویر تولید کند. آینه اطلاعات نادرست از دیگر شخصیت های ربات. به عنوان مثال، یکی از حساب‌های کاربری با نام ریکاردو ابوت، که ادعا می‌کرد اهل مینیاپولیس است، ویدیویی از ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه منتشر کرد که اقدامات روسیه در اوکراین را توجیه می‌کرد.

وزارت دادگستری همچنان در حال ردیابی و تلاش برای یافتن تمام 968 حساب کاربری است که توسط بازیگران روسی برای انتشار اطلاعات نادرست استفاده می شود. X اطلاعات مربوط به تمام حساب های شناسایی شده را با مقامات به اشتراک گذاشته و قبلاً آنها را به حالت تعلیق درآورده است.

– مت اسمیت

استمی‌توانید این گزارش‌ها را روزانه مستقیم به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید. همینجا مشترک شوید!

رویداد بزرگ بعدی سامسونگ تا چند ساعت دیگر آغاز می شود. ما همه اعلامیه‌ها را پوشش خواهیم داد (و دستگاه‌ها را آزمایش می‌کنیم)، بنابراین با ما هماهنگ شوید. انتظار داریم گلکسی فولد 6 و گلکسی زد فلیپ 6 را ببینیم، اما به‌روزرسانی‌های آن‌ها و همچنین جدیدترین پوشیدنی سامسونگ، گلکسی رینگ، می‌تواند جزئی باشد. اگر می‌خواهید بینشی در مورد آنچه انتظار دارید داشته باشید، می‌توانید آن را همین‌جا بخوانید.

لایو بلاگ ما را نشانه گذاری کنید.

وبلاگ غیر رسمی اپل (TUAW) تقریباً یک دهه پس از بسته شدن به صورت آنلاین بازگشته است. اما به نظر می رسد صاحبان جدید منبع معتبر اخبار اپل، آن را به یک مزرعه محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی تبدیل کرده اند. این سایت که در سال 2015 فعالیت خود را متوقف کرد، شروع به انتشار مقالات “جدید” کرد که بسیاری از آنها تقریباً مشابه محتوای منتشر شده توسط MacRumors و سایر نشریات در هفته گذشته این سایت همچنین دارای یک صفحه نویسنده است که اسامی نویسندگان سابق و عکس‌هایی که به نظر می‌رسد توسط هوش مصنوعی تولید شده‌اند را نشان می‌دهد.

به خواندن ادامه دهید.

کالج Eton، مدرسه شبانه روزی نخبگان تاریخی بریتانیا – با فارغ التحصیلان مشهور شاهزاده های ویلیام و هری، ایان فلمینگ و تام هیدلستون – خط مشی جدیدی را برای تلفن همراه برای دانش آموزان سال اول خود در نظر گرفته است که از سپتامبر شروع می شود. این دانش‌آموزان باید گوشی‌های هوشمند خود را در خانه بگذارند و سیم‌کارت خود را به مدرسه بیاورند تا تلفن همراه قدیمی نوکیا را با یک عدد پد ساده که فقط می‌تواند تماس‌های تلفنی برقرار کند و پیام‌های متنی ارسال کند، قرار دهند.

به خواندن ادامه دهید.

منبع