معامله 1 دلاری Xbox Game Pass Ultimate برای کاربران جدید بازگشته است

این تنها چند هفته پس از آن صورت می گیرد که مایکروسافت قیمت Game Pass Ultimate را برای مشترکین جدید از 15 دلار به 17 دلار افزایش داد. این اولین باری است که قیمت از زمان عرضه Ultimate در سال 2017 افزایش یافته است. مایکروسافت این افزایش را به تغییر “شرایط رقابتی” می‌داند، اما این نیز بازتابی از یک استراتژی در حال تکامل است. هم مایکروسافت و هم رقیبش سونی برای درآمد به طور فزاینده ای به اشتراک ها وابسته هستند و افزایش Game Pass Ultimate می تواند در این زمینه کمک کند.

مایکروسافت ممکن است قیمت اشتراک های Xbox را در بیشتر کشورها افزایش دهد، اما این معامله را برای تازه واردان شیرین می کند. این شرکت بار دیگر تبلیغی را اجرا می کند که ماه اول Xbox Game Pass Ultimate را با قیمت 1 دلار ارائه می دهد. PC Game Pass نیز 1 دلار تخفیف دارد. پس از آن باید نرخ معمول ماهانه را بپردازید (17 دلار برای Ultimate در کنسول، 11 دلار برای رایانه شخصی)، اما قیمت اولیه می تواند به شما کمک کند بدون تعهد کامل، احساسی نسبت به خدمات داشته باشید.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.منبع

Xbox Game Pass Ultimate شامل کاتالوگی از «صدها» بازی است که می‌توانید روی کنسول، رایانه شخصی و از طریق بازی‌های ابری بازی کنید. عناوین شخص اول به محض عرضه می‌رسند، و امتیازات فقط برای اعضا وجود دارد که شامل تخفیف، DLC درون‌بازی و تعداد انگشت شماری از بازی‌های EA می‌شود. PC Game Pass شامل استریم یا انتخاب EA نمی شود، اما مشابه است.