مدیرعامل اینتل تایید کرد که اولین سری از پردازنده‌های گرافیکی Arc A770 اینتل برای خرده‌فروشی آماده می‌شوند

اینتل راه اندازی دسکتاپ Arc Alchemist را تا زمانی که ممکن است به تعویق انداخته است، که اکنون تنها چهار روز برای این شرکت باقی مانده است تا به وعده عرضه پردازنده های گرافیکی Arc A7 در اواخر تابستان عمل کند. اگرچه این تاریخ بسیار بعید به نظر می رسد.

شانس خوبی وجود دارد که اینتل سری GPU را در رویداد نوآوری که تنها 4 روز بعد (27 سپتامبر) برگزار می شود، راه اندازی کند. در این روز، این شرکت همچنین از سری پردازنده‌های دسکتاپ نسل سیزدهم Core خود، معروف به Raptor Lake، رونمایی خواهد کرد.

مدیرعامل اینتل یکی از اولین دارندگان پردازنده گرافیکی Arc A770 است.

منبع: پت گلسینگرمنبع

گلسینگر با کارت Arc A770 Limited Edition، طراحی خود اینتل که برای خرده فروشی نیز در دسترس خواهد بود، عکس گرفت. مدیرعامل اینتل تایید می‌کند که این شرکت در حال آماده‌سازی اولین دسته از این کارت‌ها برای راه‌اندازی است، اما هیچ اشاره‌ای به زمان دقیق انجام این کار وجود ندارد.

پت گلسینگر Arc A770 را دریافت می کند

در حالی که NVIDIA به معنای واقعی کلمه برای معرفی سری GeForce RTX 40 شمارش معکوس می کند، اینتل در حال آماده شدن برای راه اندازی (با تأخیر) GPU های خود است. سری Arc Alchemist که برای موبایل و دسکتاپ های ارزان قیمت عرضه شده اند بالاخره وارد مرحله مورد انتظار می شوند: راه اندازی دسکتاپ میان رده/بالا رده.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر