مایکروسافت با یک پاک کن مولد مبتنی بر هوش مصنوعی به Windows Photos کمک می کند

مایکروسافت با یک پاک کن مولد مبتنی بر هوش مصنوعی به Windows Photos کمک می کند

مایکروسافت یک پاک کن با هوش مصنوعی برای تصاویر معرفی کرده است که به شما راهی آسان برای حذف عناصر ناخواسته از عکس های شما می دهد. Windows Photos مدت‌هاست که یک ابزار Spot Fix دارد که می‌تواند بخش‌هایی از یک تصویر را برای شما حذف کند، اما این شرکت می‌گوید پاک کردن ژنراتور نسخه بهبودیافته این ویژگی است. ظاهراً، این ابزار جدیدتر می‌تواند نتایج «یکپارچه‌تر و واقعی‌تر» ایجاد کند، حتی زمانی که اشیاء بزرگ، مانند تماشاچیان یا به هم ریختگی در پس‌زمینه، از تصویر حذف شوند.

اگر به خاطر داشته باشید، گوگل و سامسونگ هر دو نسخه های مخصوص خود را از ابزارهای پاک کن هوش مصنوعی در دستگاه های تلفن همراه خود دارند. گوگل تا زمانی که برای مدل‌های قدیمی‌تر عرضه شد، به‌طور انحصاری در تلفن‌های پیکسل جدیدتر در دسترس بود. با این حال، نسخه مایکروسافت به شما امکان دسترسی به یک پاک کن عکس مجهز به هوش مصنوعی را در رایانه رومیزی یا لپ تاپ خود می دهد. برای شروع استفاده از این ویژگی، فقط باید ویرایشگر تصویر را در Photos فعال کنید. به سادگی گزینه Erase را انتخاب کنید و سپس از قلم مو برای ایجاد یک ماسک روی عناصری که می خواهید حذف کنید استفاده کنید. حتی می‌توانید اندازه قلم مو را تنظیم کنید تا انتخاب اشیاء نازک‌تر یا ضخیم‌تر آسان‌تر شود، و همچنین می‌توانید قبل از پاک کردن همه آنها، بیش از یک عنصر را برجسته کنید.

با این حال، در حال حاضر، دسترسی به پاک کردن Generative بسیار محدود است. هنوز به طور گسترده منتشر نشده است و فقط در صورتی می توانید از آن استفاده کنید که از طریق برنامه Photos در ویندوز 10 و ویندوز 11 برای دستگاه های Arm64 از Windows Insider باشید.

عکس سگ در پس زمینه ساحل.عکس سگ در پس زمینه ساحل.

مایکروسافت

تعریف نشده

منبع