مادربردهای مقرون به صرفه اینتل B760 از Gigabyte و MSI به تصویر کشیده شده است

حتی مادربردهای B760 مقرون به صرفه تر

یک چیز واضح است، مادربرد جدید DS3H نسبت به مدل B660 تغییر چندانی نکرده است. چیدمان، تحویل برق، زیرسیستم صوتی و حتی پیکربندی ورودی/خروجی همچنان یکسان هستند. چیزی که تغییر کرده الگوی چاپ شده روی خود تابلو است. با این حال، از آنجایی که ما هنوز مشخصات کامل را در اختیار نداریم، نمی توان تغییرات در حافظه، رابط PCI-Express یا M.2 را رد کرد.

نسخه تکامل یافته مدل DS3H GAMING X نامیده می شود. این برد B760M بخشی از سری AORUS نیست و تغییرات جزئی را نسبت به مدل قبلی ارائه می دهد. به نظر می رسد طرح اجزا شبیه مدل B660M است، اما طراحی شامل ورودی/خروجی، VRM و پوشش های چیپست کاملاً جدید است.

ما قبلاً عکس های برد MAG Tomahawk اما با پشتیبانی از حافظه DDR4 را به اشتراک گذاشته ایم. مطمئن باشید، MSI همچنین یک نوع DDR5 را منتشر می کند که در تصویر زیر مشاهده می شود.

MSI PRO B760P WIFI DDR4

سری MSI PRO بسیار تیره‌تر شد و پوشش‌های ورودی/خروجی به‌روز دریافت کرد. این سری ها برای مشاغل به بازار عرضه می شوند، اما از شبکه 2.5G، حافظه DDR4-4800 و حداکثر چهار نمایشگر از طریق کانکتورهای HDMI/DisplayPort دوگانه پشتیبانی می کنند.

گیگابایت B760M GAMING X AX DDR4

MSI B760 MAG TOMAHAWK اما با پشتیبانی از DDR5

ما عکس های جدیدی از سری مادربردهای آینده B760 اینتل داریم.

MSI PRO B760M-A WIFI DDR4

چیپست B760 در حال حاضر قرار است جایگزین ارزان تری برای سری های Z790 و H770 باشد، اما شرکای هیئت مدیره در یافتن راه حل های مقرون به صرفه تر فقط به چیپست های کم توان محدود نمی شوند. خط تولید خود به بخش های تجاری، بازی، سازنده و علاقه مندان تقسیم می شود. یکی از نمونه‌های سری‌های مقرون‌به‌صرفه، سری محصولات گیگابایت (UD (Ultra-Durable) و MSI PRO است.

گیگابایت B760M DS3H DDR4

MSI قرار است سری جدید مادربردهای B760 را در ژانویه سال آینده عرضه کند. آن‌ها باید در جریان نمایشگاه CES 2023 از چیپ‌ست و سری جدید پردازنده‌های دسکتاپ نسل سیزدهم Core بدون K استفاده کنند.

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر