لیست کامل بهترین اتاق فرار های کرج بخش اول مجموعه اتاق فرار دررو-آل اسکیپ

اتاق فرار احضار نیز یکی از اتاق فرارهایی با ژانر ترسناک و درصد سختی ۸۰ درصد می‌ باشد که یکی از ترسناک‌ ترین اتاق‌ های فرار بشمار می‌ آید. این سوال که اتاق فرار چیست و چه مزایایی دارد و چطور میتواند باعث جذب افراد پر انرژی برای تجربه بازی های هیجان انگیز شود، برای ایران در سال 1394 بوجود آمد. با ورود و راه اندازی اولین اتاق فرار در ایران، به مرور در شهرهای مختلف کشورمان شاهد رشد زیاد این بازی ها هستیم که هر یک به نوعی موفق به ایجاد فضایی برای بالا بردن آدرنالین خون و خلاق شدن ذهن ها شده اند.

مجموعه اتاق فرارهای شارون

دکور این خانه و معماهای جالب توجه آن اتمسفر خیلی خوبی را برای بازی ایجاد می‌کنند که شما را به خوبی درگیر می‌کنند. اتاق فرار زار، یکی از بهترین دکورها را دارد و کاملا سبک جنوبی در آن رعایت شده است که همین موضوع شما را کاملا در فضای بازی قرار می‌دهد. چالش‌های مختلف، فضاسازی‌های گوناگون و معماهای متفاوت، در کنار دکور فوق‌العاده بازی و اکتور وهم‌انگیز آن، اتاق فرار زار را به یکی از ترسناکترین اتاق فرارها در ایران تبدیل کرده است.

اتاق فرار کینه جن در مورد زوجی است که با یک جن توافق میکنند تا در ازای یک گنج، فرزند خود را قربانی کنند. برای اینکه وارد بازی بشوید باید تیم ۴ تا ۶ نفره‌ای را تشکیل بدهید. این اتاق فرار مهیج ترکیبی از ژانرهای ترسناک، تخیلی، دلهره آور و معمایی بوده و لذت یک بازی دلچسب را در ذهنتان حک خواهد کرد. مجموعه ایپک اسکیپ تا به حال چهار سناریوی ترسناک و مهیج به نام‌های اتاق فرار رخنه، اتاق فرار حصار، اتاق فرار آخرین تقاص و اتاق فرار مه را ارائه داده است. شما باید در این بازی با یافتن سرنخ‌ها و حل معماهای طراحی شده از اتاق خارج بشوید. تعداد نفر مجاز برای ورود به بازی حداقل ۴ و حداکثر ۷ نفر می‌باشد.

اکتور اتاق فرار باید انقدر حرفه ای باشه که طبق داستان پیش بره و پای خودشو فراتر از حد بازی اسکیپ روم ترسناک تهران نذاره. مجموعه اسکیپ روم توصیه کرده آن‌هایی که حداقل تجربه 5 بازی در اتاق فرارهای مختلف را داشته‌اند، برای انجام این بازی اقدام کنند و دلیل آن هم روند پیچیده بازی و گیم‌پلی سخت آن است. نکته‌ای که باید بدانید این است که این بازی فقط برای افراد بالای 18 سال است و به هیچ عنوان افراد کمتر از این سن، حتی با داشتن رضایت‌نامه والدینشان امکان بازی کردن در آن را ندارند.

  • در ادامه چند اتاق فرار تهران را با توجه به نظرات کاربران به شما معرفی می‌کنیم.
  • سناریوهای طراحی شده برای این اتاق فرارها همگی ژانر وحشت داشته و معماهای آنها نیز ذهن را تا حد زیادی به چالش میکشند.
  • برای حضور تو اسکیپ روم ترسناک واقعا تمرکز بالایی نیازه، هم باید معما حل کنی هم مراقب پشت سرت باشی که کسی سراغت نیاد.
  • داستان غنی و دقت به جزئیات از نکات بارزیه که طوبی رو تبدیل به یک اتاق فرار ترسناک موفق کرده.
  • مجموعه دالون در دو سناریوی تله مرگ و تنگنا فعالیت می‌کند.در این بازی شما وارد یک اتاقی می‌شوید که پر از سرنخ‌ های مرتبط و گاهی نامرتبط و همچنین معماهایی که در بازی طراحی شده است.
لیست کامل بهترین اتاق فرار های کرج بخش اول مجموعه اتاق فرار دررو-آل اسکیپ که اسکیپ روم ترسناک را حقیقتاً برای شما تبدیل به مکانی مهیب و هولناک می کند.. Escape the Room DC، The Great Escape Room، PanIQ Room DC از دیگر اتاق فرارهای ترسناک در واشنگتن می باشند که طرفداران زیادی دارند. در اسکیپ روم ترسناک گاهی شاید لباس های تان خیس شوند و یا با خون مصنوعی کثیف شوند.. حتی ممکن است در اسکیپ روم ترسناک لحظه ای پیش بیاید که حس کنید.

درجه سختی بازی ۸ از ۱٠ بوده و ۴ تا ۸ نفر می‌توانند در این سناریو شرکت کنند. مدت زمان مجاز برای به پایان رساندن بازی هیپنوگرام ۶٠ دقیقه می‌باشد. اتاق فرار کلبه وحشت با چند تا از دوستانتون تصمیم می گیرید سفری متفاوت به شمال کشور داشته باشید . ‎پس از رسیدن به کلبه و بعد از باز کردن درب با یک پیرمرد و پیرزن مهربان مواجه میشوید و خیالتان راحت میشود …. اتاق فرار روانی در سال 1893 در حوالی شهر شیکاگو آمریکا و در هتلی مرموز اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

درست مثل این که در یک تئاتر قدرتمند و مسحور کننده، نقش اصلی ماجرایی باشید که از آن خبر ندارید. اسکیپ روم ترسناک همین قدر وحشتناک و البته همین قدر… لذت بخش است. برای رزرو بازی اتاق فرار ترسناک بی گناه در جنوب تهران میتوانید از لینک زیر اقدام کنید.

مجموعه بارکد Barcode ( خیابان صالحی )

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر