قیمت و خرید کفش پیاده روی و دویدن 2023 Running ️ چارسونِت | asilbekharid

قیمت و خرید کفش پیاده روی و دویدن 2023 Running ️ چارسونِت | asilbekharid

شما با کمک این راهنما می‌توانید انتخاب بهتری داشته باشید، ولی یادتان باشد حتما کفش‌های گوناگون را پا بزنید تا خرید بهتری برای خود رقم بزنید. ضمن تشکر از شما بابت مطالعه این مطلب امیدواریم که توانسته باشیم در جهت خرید بهترین کفش برای دویدن به شما کمک کرده باشیم. پیشنهاد می کنیم مطالب بهترین کفش ورزشی زنانه و بهترین مارک کفش ورزشی ایرانی را نیز مطالعه وب سایت اصیل بخرید نمایید. شما عزیزان می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص این مطلب با بخش پشتیبانی سایت بهترین یاب در میان بگذارید. بهترین کفش برای دویدن دارای کفی میانی به منظور جذب ضربه است که معمولا از فوم EVA یا پلی‌یورتان می‌باشد.

  • این کفش‌ها برای دونده‌های مناسبی است که در هنگام دویدن روی پاشنه پا فرود می‌آیند.
  • همچنین اگر در مکانی زندگی می کنید که به شما امکان می دهد دویدن خود را بین مسیر و خیابان ترکیب کنید، بسیار مفید هستند.
  • یعنی کفش مناسب شما می‌تواند در یک برند دارای سایز ۴۲ و در یک برند دیگر سایز ۴۰ باشد.
  • درصورتی‌که میزان افت پاشنه صفر باشد به این معنی است که کوشنینگ پاشنه و پنجه پا یکی هستند.

Skechers’s GOrun Persistence تنها از طریق مشارکت زنان دونده ایجاد شد. در نهایت، Puma’s Run XX Nitro یک مدل منحصرا برای زنان است که با بازخورد دونده پشتیبانی می شود و از طریق یک مطالعه مستقل در دانشگاه ماساچوست آمهرست تایید شده است. کفش‌های خنثی معمولاً سبک‌تر از کفش‌های ساپورت هستند و می‌توانند کمی سریع‌تر خراب شوند.

خرید کفش مخصوص دویدن مردانه مدل M.D

همچنین دارای درپوش پنجه لاستیکی و زیره لاستیکی قابل جمع شدن است که کشش مناسبی را در سطوح مختلف ایجاد می کند. در نهایت، یک جفت کفش دویدن مردانه یا زنانه مناسب از همان ابتدا تفاوت را نشان خواهد دارد و سبک دویدن شما را تکمیل می کند. کفش‌های بالشتک دار معمولاً برای دوندگانی توصیه می‌شوند که پرونیشن کمی و یا بدون آن هستند، زیرا هم جذب ضربه و هم محافظت را با پشتیبانی کمی یا بدون پشتیبانی اضافی در طول چرخه راه رفتن ارائه می‌کنند.

راه آسان و ارزان برای سبک کردن کوله پشتی

اگر به دنبال بهترین کفش رانینگ دنیا هستید تا بتوانید در اوقات آزاد خود در طول روز به ورزش کردن و دویدن بپردازید باید یک سری نکات را مدنظر قرار دهید. اولین نکته که باید مدنظر قرار دهید بررسی وضعیت پاهای خود در زمان دویدن است. بر اساس وضعیت پاهای خود در هنگام فرود آمدن بر روی زمین می‌توانید از بین انواع کفش‌های رانینگ شامل کفش‌های خنثی، کفش‌های کنترل حرکتی و کفش‌های استبیلیتی (Stability) برای دویدن استفاده کنید. در پایان می‌خواهیم نگاهی به برخی از اشتباهاتی بیندازیم که ممکن است هنگام خرید کفش مناسب دویدن مرتکب شوید.

راهنمای خرید کفش مخصوص دویدن مردانه و زنانه

در ادامه تلاش کرده‌ایم چند نمونه از محبوب‌ترین و بهترین کفش‌های مناسب دویدن در فروشگاه دیجی‌کالا را معرفی کنیم. شما با توجه به اولویت‌های خود می‌توانید این کفش‌ها و نمونه‌های مشابه آن‌ها را در دیجی‌کالا بررسی کنید و خرید مطمئنی برای خود رقم بزنید. در ادامه سایزبندی حدودی کفش مناسب دویدن را با توجه به اندازه‌ی پاها در مردان و زنان آورده‌ایم.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر