قیمت هدفون WH-1000XM5 ANC سونی در حال حاضر فقط 280 دلار است

قیمت هدفون WH-1000XM5 ANC سونی در حال حاضر فقط 280 دلار است

برخی از دستگاه ها به راحتی در دسته خود متمایز می شوند و در مورد هدفون، این مدل WH-1000XM5 سونی است. اگر مشتاق هدفون های بی سیم مورد علاقه ما بوده اید، یک خبر خوب وجود دارد: هدفون WH-1000XM5 سونی در حال حاضر از 400 دلار به 280 دلار کاهش یافته است – 30 درصد تخفیف. Woot آنها را با این قیمت پایین برای چهار روز آینده یا تا زمانی که تمام شود عرضه می کند. اگرچه آمازون مالک Woot است، اما سیاست بازگشتی مشابه شرکت مادر خود ندارد.

Engadget

به مدت چهار روز یا تا زمانی که تمام شود در فروش است.

280 دلار در Woot

WH-1000XM5 سونی به دلایل زیادی عالی است – ما در بررسی خود به دلایلی به آنها نمره 95 دادیم – اما یکی از بهترین ویژگی‌های آنها این است که هنگام پوشیدن بسیار راحت هستند. وزن آنها فقط 0.14 اونس کمتر از WH-1000XM4s است، اما توزیع وزن بهبود یافته و هدبند باریک تر به این معنی است که آنها روی سر و گوش شما بسیار سبک تر هستند.

از نظر فنی، M5s دو برابر پردازنده ها و میکروفون های اختصاص داده شده به حذف نویز را در مقایسه با M4 ارائه می دهد. سپس درایورهای فیبر کربن 30 میلی متری وجود دارند که به موسیقی عمق بیشتری می بخشند و DSEE Extreme که کیفیت صدا را افزایش می دهد. تنها جنبه ای از هدفون که در مقایسه با نسل قبلی خود خسته کننده است، ذخیره سازی است. M5 ها جمع نمی شوند، بنابراین جعبه ذخیره سازی آنها برای حمل و نقل حجیم است.

دنبال کردن @EngadgetDeals در توییتر و در خبرنامه Engadget Deals مشترک شوید برای آخرین معاملات فنی و مشاوره خرید.

منبع