فیس بوک در نهایت کنترل های ویدئویی را مانند نوار اسلاید اضافه می کند

Menu

شور و شوق در مورد فیس بوک لایو ممکن است مربوط به گذشته باشد، اما متا همچنان در تلاش است تا این پلتفرم را ویدیوپسند کند. این شرکت پخش کننده ویدیویی جدیدی را برای نمایش یکنواخت حلقه ها، محتوای طولانی تر و ویدیوهای زنده در برنامه فیس بوک اعلام کرده است.

یکی از بزرگترین تغییرات این است که همه ویدیوهای فیس بوک اکنون به صورت تمام صفحه نمایش داده می شوند – حتی آنهایی که منظره گرا هستند. فیلم‌ها به‌طور خودکار به‌صورت عمودی پخش می‌شوند، اما اکنون می‌توانید گوشی خود را به سمت آن بچرخانید تا بیشتر محتوای افقی را در کل دستگاه خود تماشا کنید.

مانند بسیاری از ویدیوها در TikTok، فیس بوک اکنون یک نوار لغزنده در پایین صفحه ارائه می دهد که به شما امکان می دهد به سرعت در ویدیو حرکت کنید. این به‌روزرسانی همچنین برخی از ویژگی‌های مشابهی را که پخش‌کننده‌ها مانند Netflix در برنامه‌های خود ارائه می‌دهند، مانند گزینه پرش به جلو یا عقب 10 ثانیه‌ای به همراه دارد. متا ادعا می‌کند که اکنون «توصیه‌های ویدیویی مرتبط‌تر» را با تمام طول‌ها دریافت خواهید کرد که در برگه ویدیو و در فید خود ظاهر می‌شوند. این شرکت همچنین تعداد حلقه های نمایش داده شده در فیس بوک را افزایش خواهد داد.

پخش کننده ویدیو در حال حاضر برای کاربران اندروید و iOS در ایالات متحده و کانادا عرضه می شود و کنترل های جدید در چند هفته آینده راه اندازی می شود. کل به‌روزرسانی باید در ماه‌های آینده در سطح جهانی در دسترس باشد.

منبع