فناوری ارتقاء مقیاس NVIDIA DLSS اکنون در بیش از 300 بازی و برنامه کاربردی

به گفته این مقام مسئول ردیاب فناوری NVIDIA، اکنون 34 بازی وجود دارد که از DLSS3 و 298 بازی و نرم افزار پشتیبانی می کنند که از نسخه قبلی به نام DLSS2 پشتیبانی می کنند. هنگامی که پنج عنوان را اضافه می کنیم که هنوز فقط با DLSS1 سازگار هستند، لیستی از بیش از 300 بازی با پشتیبانی از DLSS را داریم.

پشتیبانی NVIDIA DLSS به 300 عنوان افزایش می یابد

NVIDIA اعلام کرد که فناوری ارتقاء مقیاس آنها اکنون در بیش از 300 بازی و برنامه در دسترس است.

NVIDIA اعلام کرد که D5 Render یکی از جدیدترین نرم افزارهایی است که از DLSS3 پشتیبانی می کند. این یک بازی یا حتی یک معیار بازی نیست، بلکه یک رندر سه بعدی برای معماران و طراحان است. ثابت شده است که فناوری DLSS برای فناوری رندر پیشرفته که از ردیابی اشعه بلادرنگ استفاده می‌کند (مانند Cyberpunk 2077 RT Overdrive) مفید است. ناگفته نماند که DLSS3 فقط توسط سری GeForce RTX 40 پشتیبانی می‌شود، بنابراین این اعلامیه فقط بر این دسته از کاربران تأثیر می‌گذارد.

وقتی صحبت از بازی ها می شود، چندین عنوان جدید برای DLSS به روز شده اند، مانند The Outlast Trials یا Bus Simulator 21 که هر دو اکنون با DLSS2 سازگار هستند. پشتیبانی از DLSS3 گسترش یافته و شامل یک MMORPG پسا آخرالزمانی به نام Ashfall شده است. این بازی هنوز منتشر نشده است، بنابراین گیمرها نمی توانند این فناوری را آزمایش کنند، با این حال، پشتیبانی از DLSS3 باید با نسخه بتای که در ماه ژوئیه عرضه می شود، زنده باشد.

به روز رسانی های جدید DLSS:

  • D5 Render – DLSS3 – (در حال حاضر موجود است)
  • Outlast Trials – DLSS2 (اکنون در دسترس است)
  • Bus Simulator 21 – DLSS2 (اکنون در دسترس است)
  • KartKraft – DLSS2 (اکنون در دسترس است)
  • Voidtrain – DLSS2 (اکنون در دسترس است)
  • Moon Runner – DLSS2 (اکنون در دسترس است)
  • Ashfall – DLSS3 (بتا در ماه جولای)

منبع: NVIDIA

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر