شرکت‌کنندگان NVIDIA GTC می‌توانند برنده پردازنده‌های گرافیکی GeForce RTX 3090 Ti شوند که توسط جنسن هوانگ امضا شده است.


انویدیا سریع ترین پردازنده گرافیکی RTX 30 خود را به شرکت کنندگان GTC هدیه می دهد

رسانه‌های ژاپنی و کره‌ای گزارش می‌دهند که افرادی که برای GTC آینده ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند برنده یک پردازنده گرافیکی قدرتمند دسکتاپ شوند.

به نظر می رسد که به برخی رسانه ها یک نسخه امضا شده از کارت گرافیک GeForce RTX 3090 Ti توسط خود مدیر عامل NVIDIA داده شده است. تنها شرط لازم برای شرکت در یک جایزه، ثبت نام در GTC (کنفرانس فناوری گرافیک) است که در اواخر این ماه شرکت خواهد کرد. ثبت نام رایگان است و از شرکت کنندگان خواسته می شود همان ایمیلی را که در زمان ثبت نام استفاده کرده اند ارائه دهند.

NVIDIA RTX 3090 Ti امضا شده توسط Jensen Huang، منبع: GDM

دوره ثبت نام از 23 آگوست آغاز شده و تا 22 سپتامبر ادامه خواهد داشت، سپس دوره واقعی رویداد بین 19 تا 22 سپتامبر است. پس از این، رسانه هایی که نسخه امضا شده را ارائه می دهند، برنده را انتخاب می کنند.

کره‌ای QuasarZone همچنین کوله‌پشتی‌های NVIDIA و «کیت مراقبت از رایانه» را که شبیه مجموعه‌ای از برچسب‌ها به نظر می‌رسد، هدیه می‌دهد. ما از هیچ رسانه دیگری که نسخه امضا شده ای از RTX 3090 Ti را ارائه کرده است اطلاعی نداریم، اما اگر اخبار مشابهی را دیده اید، حتما به ما اطلاع دهید.

NVIDIA RTX 3090 Ti با امضای Jensen Huang، منبع: QuasarZone

این اولین باری نیست که جنسن یک GPU قدرتمند را در GTC هدیه می دهد. فقط در ماه مارس، جنسن هشت کارت غیر Ti RTX 3090 را اهدا کرد.

هدایای جدید سریعترین کارت گرافیک دسکتاپ NVIDIA تنها چند هفته قبل از اینکه این شرکت به طور رسمی سری جدید خود را معرفی کند برگزار می شود. RTX 3090 Ti احتمالاً اولین موردی است که با کارت‌های گرافیک قدرتمند مبتنی بر پردازنده گرافیکی Ada AD102 جایگزین می‌شود.

منبع: QuasarZone، GDM

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر