شرکت‌های چینی پردازنده‌های گرافیکی صورتی GeForce RTX 4070 را عرضه می‌کنند

همه این کارت‌های سفارشی تنها در این هفته منتشر شدند، اما احتمالاً کارت‌های بیشتری در راه هستند. NVIDIA قرار است ماه آینده سری RTX 4060 را عرضه کند که معمولاً محبوب ترین سری است. برای همگام شدن با روندهای جدید، می توان انتظار طرح های رنگارنگ تری را نیز در این مسیر داشت.

منبع

لیست ما با Gainward به پایان می رسد که به تازگی یک SKU RTX 4070 جدید را به سری GPU “Star” خود اضافه کرده اند. این طراحی صورتی/آبی برای اولین بار با پردازنده گرافیکی RTX 4070 Ti معرفی شد، اما اکنون در حال گسترش به مدل های دیگر است. “ستاره صورتی” یا با اورکلاک کارخانه تا 2580 مگاهرتز یا با ساعت استوک در دسترس است. این بر اساس PCB سفارشی با یک کانکتور برق 8 پین است. ارتفاع کارت 2.2 و طول آن 33 سانتی متر است.

در همین حال، چینی Gainward همچنین دارای یک GPU صورتی رنگ برای نمایش است. RTX 4070 Boomstar نیازی به معرفی ندارد، این یک طراحی سفید با یک روکش چند ضلعی شفاف است که مانند پوششی برای صفحه های سفارشی عمل می کند. گیمرها می توانند از خود استفاده کنند یا یک صفحه ظاهری سفارشی از Gainward خریداری کنند. یکی از این صفحات توسط نشان داده شد ZOL.

GAINWARD RTX 4070 Pink Star، منبع: GAINWARD

Colorful اکنون به عرضه iGame Ultra خود به طور انحصاری در طرح رنگ سفید ادامه می دهد. این کارت دارای صفحه جلویی بازتابنده صورتی/آبی در بالای خنک کننده سه شیار آن است. این تنها کارت در این مجموعه است که دارای کانکتور برق 16 پین و طراحی خنک کننده 3 اسلات است.

رنگارنگ RTX 4070 iGame Ultra White، منبع: Colorful

MaxSun نسخه EHP (Enchantment Heart Princess) پردازنده گرافیکی iCraft RTX 4070 را عرضه کرده است. به طور خلاصه، این یک رنگ سفید با یک صفحه پشتی سفارشی است که دارای آواتار MaxSun است. این شرکت همچنین یک طرح گرافیتی بنفش داشت که هنوز برای RTX 4070 non-Ti منتشر نشده است.

Galax یک GPU صورتی رنگ RTX 4070 EX Gamer را منتشر کرده است که یک سطح بالا در خط تولید این شرکت است. ما به دنبال طراحی سه فن و 2.1 اسلات با یک کانکتور برق 8 پین هستیم. این کارت با نرم افزار Galax OC تا 2535 مگاهرتز خارج از جعبه و تا 2550 مگاهرتز اورکلاک شده است. برای کسانی که طرفدار رنگ نیستند، این مدل با طرح تمام سفید و تمام مشکی نیز موجود است.

تا آنجا که ما می دانیم، این مدل خاص فقط در وب سایت های چینی لیست شده است و سفارشی سازی ها منحصراً توسط رسانه های چینی نشان داده شده است.

Maxsun RTX 4070 iCraft EHP، منبع: MaxSun

RTX 4070 EX Gamer Pink، منبع: GALAX

خانواده GeForce RTX 40 دارای پردازنده‌های گرافیکی صورتی و الهام‌گرفته از انیمیشن هستند

GALAX RTX 4070 Boomstar، منبع: ZOL

با عرضه سری RTX 40، برندهای چینی به دنبال راهکارهای جایگزین برای جلب توجه به محصولات خود هستند. رایج ترین تاکتیک، طراحی چشم نواز و منحصر به فرد کارت گرافیک است که اغلب از کم محبوب ترین طرح های رنگی رایانه شخصی استفاده می کند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر