شایعه شده است که سری AMD Radeon RX 7900 در اوایل دسامبر عرضه می شود


لطفا توجه داشته باشید که این پست با عنوان a برچسب گذاری شده است شایعه.

AMD RDNA3 هفته آینده رونمایی می شود، محصول یک ماه بعد معرفی می شود؟

با توجه به افشاگر سخت افزار Greymon55، انتظار می رود معماری AMD RDNA3 در ماه دسامبر عرضه شود.

Greymon قبلاً گزارش داده بود که عرضه (در دسترس بودن محصول) سری Radeon RX 7000 باید حدود 27 نوامبر باشد. اکنون گفته می شود که این تاریخ یک هفته به عقب انداخته شده است. این بدان معناست که سری جدید Radeon ممکن است در ماه دسامبر عرضه شود. با این حال، باید توجه داشت که این از نظر فنی یک تاخیر نیست زیرا AMD هرگز تاریخ انتشار را اعلام نکرد.

همچنین لازم به یادآوری است که تاریخ رسمی رونمایی تغییر نکرده است، معرفی رسمی سری RX 7000 AMD همچنان برای 3 نوامبر برنامه ریزی شده است. در واقع، AMD در مورد این رویداد بسیار پر سر و صدا بوده است، بنابراین این شرکت به وضوح بسیار مشتاق است تا کارت های جدید را در اسرع وقت به ما نشان دهد. تا زمانی که شایعات مطرح می شود، عرضه محصول در اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر است.

با نگاهی به گذشته، حتی با وجود شایعه عرضه در دسامبر، هنوز آنقدر زمان زیادی نیست که NVIDIA می خواهد طرفدارانش منتظر RTX 4080 باشند. این شرکت سری RTX 40 خود را در 20 سپتامبر معرفی کرد، اما کارت جدید زودتر از 16 نوامبر عرضه نمی شود. . به طور مشابه، RX 6900XT اعلام شده در 28 اکتبر 2020 تا 8 دسامبر همان سال عرضه نشد.

وقتی صحبت از نام محصولات به میان می آید، تایید دیگری در مورد نوع RX 7900XTX وجود دارد. این تصویر ارسال شده و به سرعت توسط یکی از ویرایشگران حذف شده است، به نظر می رسد که قسمت بالای XTX با 24 گیگابایت VRAM را تایید می کند.

نوع AMD Navi 31 XTX با 24 گیگابایت VRAM، منبع: [redacted]

مشخصات Radeon RX 7900 شایعه شده است
VideoCardz.com Radeon RX 7900 XTX Radeon RX 7900 XT
تصویر
معماری RDNA3 5 نانومتری RDNA3 5 نانومتری
پردازنده گرافیکی Navi 31 XTX Navi 31 XTX
هسته های CUDA
حافظه
اتوبوس حافظه
سرعت حافظه
پهنای باند
TBP TBC TBC

منبع: @greymon55منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر